Tik Tok Hesabını Kalıcı Kalıcı Olarak Nasıl Silerim?


73
714 Paylaşım, 73 points

Son yıllarda dünyanın en çok kullandığı sosyal medya uygulamalarından birisi Tik Tok uygulaması oldu. Her yaştan kullanıcıların oldukça eğlenceli vakit geçirdiği Tik Tok uygulaması, her geçen gün popülerliğini daha da artırıyor. Uygulamanın uzun süre kullanılması, bazı kullanıcıların sıkılmasına ve hesabını kapatmak istemesine neden olmaktadır. Bu yazımızda Tik Tok Hesabını Kalıcı Kalıcı Olarak Nasıl Silerim sorusuna cevap vereceğiz.

Tik Tok uygulaması ilk çıktığı günden bu yana kullanıcıların yoğun ilgisini görüyor. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin ilk adresi olan Tik Tok, milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Her ne kadar çok eğlenceli bir uygulama olsa da bazı kullanıcılar zamanla sıkılarak Tik Tok hesaplarını kapatmak isteyebiliyorlar.TİK TOK HESABINI KALICI KALICI OLARAK NASIL SİLERİM?

Tik Tok Hesabını Kalıcı Kalıcı Olarak Nasıl Silerim sorusuna cevap vermek için belirli adımları takip etmek gerekir. Tik Tok hesabını silmek sanıldığından çok daha kolay bir işlemdir. Silme işlemi için sadece belirli aşamaları takip etmek yeterli olacaktır. Tik Tok hesabını kalıcı silme yöntemi şu şekildedir;

  • Birinci Adım

Tik Tok hesabı açılır ve uygulamaya giriş yapılır.

  • İkinci Adım

Hesaba giriş yaptıktan sonra ekranın sağ alt tarafında yer alan profil simgesine basılır.

  • Üçüncü Adım

Açılacak ekranda yer alan sağ üst köşedeki üç noktalı bölüme tıklanır.

  • Dördüncü Adım

Ekrana gelecek olan menü üzerinden “Hesabımı yönet” yazan seçeneğe tıklanır.

  • Beşinci Adım

Hesabı yönetme menüsüne girdikten sonra açılan pencere üzerinden “Hesabımı sil” seçeneğine basılır.

  • Altıncı Adım

Hesabı silmek için burada kullanıcıdan şifresini girmesi gerekir. Şifrenin girilmesinin ardından altta yer alan “Devam” butonuna basılır.

  • Yedinci Adım

Ekrana gelen yeni menünün alt kısmında yer alan kırmızı kutucuğun içerisindeki “Hesabımı Sil” yazan butona basılır.

  • Sekizinci Adım

Hesabımı sil butonuna basıldıktan sonra işlem uygulama tarafından alınır.

SİLİNEN TİK TOK HESABI GERİ AÇILABİLİR Mİ?

Silinmiş olan Tik Tok hesabı geri açılabilir mi sorusuna şöyle cevap verilebilir. Silinmiş olan Tik Tok hesabının tamamen kapanması için işlemin ardından 30 gün süreyle hesaba hiç giriş yapılmaması gerekir. 30 gün hesabın açılmaması durumunda Tik Tok tarafından hesap tamamen kaldırılır.

Ancak bu süre içerisinde hesabını silme işlemi yapmış olmasına rağmen uygulamaya giriş yapan kişi, silme işlemini iptal etmiş olacaktır. Bu durumda hesap tekrar aktif ve kullanılabilir bir hale gelir. Tik Tok kullanıcısı hesabını silmek için yukarıda anlattığımız şekilde tekrar adımları takip etmek zorundadır. Hesabı silme işleminin ardından 30 gün hiç açılmayan Tik Tok hesapları kalıcı olarak silinecektir.

TİK TOK NEDİR?

Tik Tok, bir sosyal paylaşım uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden fotoğraf, video ve müzik paylaşımları kolaylıkla yapılabilir. Tik Tok kullanıcıları çektikleri kısa ve eğlenceli videoları uygulama üzerinden paylaşabilir. İsteyen kullanıcıların Facebook, Instagram ya da Twitter üzerinden de bu videoları paylaşma hakkı bulunur.

Tik Tok uygulaması tamamen eğlenceye yönelik hazırlanmış bir uygulamadır. Tik Tok üzerinden çekilen eğlenceli ve komik videoları sosyal medya hesaplarında paylaşan birçok kişi kısa sürede ünlü olmayı başarmıştır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

73
714 Paylaşım, 73 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
73
Helal Olsun!
lol lol
109
lol
Aşk Aşk
97
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir