THY 17 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapmaya Başladı


76
690 Paylaşım, 76 points

THY yeni personel alım ilanını yayımladı. İlan kapsamında Türk Hava Yolları bünyesinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklandı. İşe alınacak olan adaylara 17 bin TL maaş verilecek. Bu yazımızda THY 17 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapmaya Başladı başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Hava Yolları personel alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. Kurum tarafından son yayımlanan ilan kapsamında 17 bin TL maaş karşılığında personel alımı yapılacağı açıklandı. Kadın erkek alım yapacak olan Türk Hava Yolları, başvuruda bulunmak için öncelikle şartlara uygun olmak zorunda olacak.THY 17 BİN TL MAAŞLA PERSONEL ALIMI YAPMAYA BAŞLADI

THY 17 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapmaya Başladı. Kabin memuru alımı yapacak olan THY, işe alacağı personel adaylarına 17 bin TL maaş verecek. İşe girecek olan adaylar kadın ve erkek olacak şekilde belirlenecek.

THY 17 Bin TL Maaşla Personel Alımı ilanı kapsamında işe girmek isteyen adayların öncelikle belirlenmiş olan şartlara uygun olup olmadıklarına bakılacak. Şartlara uygun olan adayların işe alımları gerçekleştirilecek.

THY 17 BİN TL MAAŞLA PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

THY 17 Bin TL Maaşla Personel Alımı başvurusunda bulunmak için öncelikle başvuru şartlarına uygun olmak gerekmektedir. THY 17 Bin TL Maaşla Personel Alımı başvuru şartları şu şekilde sıralanıyor;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Kamu haklarından mahrum olmamak
 • Yapılacak güvenlik soruşturmasından olumlu yanıt almış olmak
 • Yapılacak arşiv soruşturmasından olumlu yanıt almış olmak
 • Daha önce Türk Hava Yolları ve diğer havayolu şirketlerinden sağlık nedeni ile işten ayrılmamış olmak
 • En az lise mezunu olmak
 • İyi derecede İngilizce biliyor olmak
 • Kadın adaylarda boyun 160 cm / 180 cm arasında olması
 • Erkek adaylarda boyun 170 cm / 190 cm arasında olması
 • Vücudun görünecek olan yerlerinde dövme, piercing, yara, yanık, leke ya da kalıcı bir izi bulunmamak
 • 1984 / 2002 yılları arasında doğmuş olmak
 • Çalışmaya engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak
 • Sağlıklı olduğunu gösteren tam teşekküllü bir sağlık raporuna sahip olmak

THY 17 BİN TL MAAŞLA PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

THY 17 Bin TL Maaşla Personel Alımı başvurusunda bulunmak için adayların öncelikle belirlenen şartlara uygun olması gerekmektedir. Şartlara uygun olan adaylar başvurularını elektronik ortam üzerinden gerçekleştirebileceklerdir.

THY 17 Bin TL Maaşla Personel Alımı başvurusu için Türk Hava Yolları resmi internet sitesi üzerinden hazırlanan başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunu eksiksiz şekilde dolduran ve başvurusunu tamamlayan adaylar arasından şartlara en uygun olanların işe alınması söz konusu olacaktır.

THY 17 Bin TL Maaşla Personel Alımı kapsamında işe girmeye hak kazanan ve kabin memuru olarak çalışacak olan adaylara en düşük 17 bin TL maaş verilecektir. Şartlara uygun olan tüm adayların başvuruları olumlu değerlendirilecek ihtiyaç dahilinde işe alımlar gerçekleştirilecektir. Şartlara uygun olarak işe giren adaylar, Türk Hava Yolları bünyesinde 17 bin TL tutarında maaş karşılığında kabin memuru olarak görevlendirileceklerdir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

76
690 Paylaşım, 76 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
25
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
97
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
26
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
112
Kazandım!
Pinar

2 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. İyi derece ingilizce bilecegim yurt dışına gitmek yerine 17.000 e burada çalışacağım keintilerle en fazla 14.000 alacağım 😂😂😂komedi dünyaaı 😂