Telefonunuzda Mutlaka Bulunması Gereken 10 Muhteşem Uygulama


76
744 Paylaşım, 76 points

Cep telefonları, yüklenen birçok uygulama sayesinde günlük hayatı çok daha kolay bir hale getiriyor. Kullanıcılar hemen her konuda işlerine yarayacak uygulamalar bulmayı başarıyor. Bu yazımızda Telefonunuzda Mutlaka Bulunması Gereken 10 Muhteşem Uygulama hakkında bilgi vereceğiz.

Günlük yaşantıda kullanılabilecek birçok uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar, hem işlerin kolaylaştırmak hem de keyifli vakit geçirmek için kolaylıkla kullanılabiliyor.TELEFONUNUZDA MUTLAKA BULUNMASI GEREKEN 10 MUHTEŞEM UYGULAMA HANGİLERİDİR?

Telefonunuzda Mutlaka Bulunması Gereken 10 Muhteşem Uygulama şu şekilde sıralanır;

  • Twitly
  • Files Go
  • Clipper
  • Google Trips
  • Timbre
  • Subway Surfers
  • Tint
  • Halide
  • UpFlix
  • Portra

TWİTLY UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Twitly uygulaması, kullanıcıların Instagram’ da takip ettikleri kişilerin kendilerini takip edip etmediğini görüntülemek için kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar Instagram üzerinden kendilerini kimin takip ettiğini kolaylıkla görüntülemenin yanı sıra takip ettikleri kişilerin hikayelerini gizlice izleme şansına da sahip olurlar.

FİLES GO UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Files Go uygulaması, ücretsiz olarak indirilebilen akıllı depolama uygulamalarından birisidir. Google firması tarafından kullanıcılara sunulmuş olan bu uygulama, telefon hafızası yetersiz olan bireylere sanal depolama özelliği sunmaktadır. Cep telefonunda yer kaplayan tüm fotoğraflar bu uygulamaya aktarılarak güvenle saklanabilmektedir.

CLİPPER UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Clipper uygulaması, telefondan kopyalanan kelimeleri hafızasında tutarak rahat kullanım sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama, kullanıcıların cep telefonlarında kopyaladıkları tüm kelimeleri hafızasına kaydederek istedikleri zaman kullanmalarını sağlamaktadır. Uygulama içerisinde tüm kopyalanan kelimeler maddeler halinde görüntülenebilir.

GOOGLE TRİPS UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Google Trips uygulaması, kullanıcıların gitmek istedikleri mekanlar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak amacıyla hazırlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde bir kullanıcı gitmek istediği mekan ile ilgili bilgi sahibi olabilir, daha önce oraya gitmiş olan kullanıcıların yorumlarını okuyabilir. Google tarafından sunulan bu uygulama üzerinden seçilen mekanlara rezervasyon yaptırmak da oldukça kolaydır.

TİMBRE UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Timbre uygulaması, şarkıların istenen kısımların kesilmesini sağlayan oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar seçtikleri şarkının istedikleri bölümünü keserek zil sesi olarak kullanabilir. Timbre PEGI 3 firması tarafından sunulan bu uygulama oldukça beğenilmektedir.

SUBWAY SURFERS UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Subway Surfers uygulaması, 1 milyardan fazla kişi tarafından indirilmiş oldukça eğlenceli bir oyun uygulamasıdır. Günün yorgunluğunu atmak ve güzel vakit geçirmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen bu oyun, oldukça eğlencelidir. Google Play Store üzerinden kolaylıkla indirilebilir.

TİNT UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Tint uygulaması, kullanıcıların istedikleri gibi duvar kağıdı hazırlamasını sağlamak için hazırlanmış bir uygulamadır. Tint uygulaması sayesinde kullanıcılar istedikleri gibi duvar kağıdı hazırlama ve cep telefonlarının arka planında kullanma hakkına sahiptir.

HALİDE UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Halide uygulaması, eski Twitter ve Apple çalışanlarının bir araya gelerek oluşturdukları bir uygulamadır. Bu uygulama çekilen resimlerin profesyonel bir hale getirilmesini sağlamaktadır. Fotoğraf çekmeyi ve düzenlemeyi seven kullanıcılar için oldukça tercih edilmektedir.

UPFLİX UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

UpFlix uygulaması, yeni film ve dizileri keşfetmek isteyenler için hazırlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar yeni çıkan dizi ve filmleri bir arada görüntüleme ve izleme şansına sahip olmaktadır. Uygulama, kullanıcılara efsane film ve dizi önerilerinde de bulunmaktadır.

PORTRA UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Portra uygulaması, fotoğraf düzenlemeyi seven kullanıcılara özel hazırlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde fotoğraflara ayrı ayrı filtreler kullanmak, resimler farklı görüntülere kavuşturmak kısa sürede kolaylıkla yapılmaktadır. Resimler üzerinde oynama yapmayı seven kullanıcılar için en doğru seçeneklerden birisidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

76
744 Paylaşım, 76 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir