Telefon ile En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları


64
624 Paylaşım, 64 points

Ses değiştirmek oldukça eğlenceli zaman geçirmek için sıklıkla kullanılır. Cep telefonu üzerinden sesini değiştiren birçok kullanıcı, farklı amaçlar ile ses değiştirme uygulamalarını tercih etmektedir. Bu yazımızda Telefon ile En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz.

Akıllı telefonlar üzerinden en çok kullanılan ve indirilen uygulamalardan birisi de ses değiştirme uygulamasıdır. Ses değiştirme uygulamaları, eğlenceli zaman geçirmek için gençler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.TELEFON İLE EN İYİ SES DEĞİŞTİRME UYGULAMALARI NELERDİR?

Telefon ile En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları şu şekilde sıralanır;

  • Voice Changer With Effects
  • Best Voice Changer
  • Robovox Voice Changer Pro
  • Voice Changer
  • Voice Changer For Kids
  • Simple Voice Changer
  • Helium Voice Changer
  • Voice Changer Prank
  • Voice Changer From Androidrock
  • Voice Changer From E3games

VOİCE CHANGER WİTH EFFECT UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Voice Changer With Effect uygulaması, telefon ile en iyi ses değiştirme uygulamalarından birisidir. Arkadaşlar arasında eğlenmek için en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olan bu uygulama, modifiye edilmiş ses ile konuşarak bu konuşmayı kayıt etme özelliğine de sahiptir. Sese filtre uygulamak ve paylaşmak oldukça kolaydır.

BEST VOİCE CHANGER UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Best Voice Changer uygulaması, telefon ile en iyi ses değiştirme uygulamalarından birisidir. Sihirli dönüşüm ses dosyalarına sahip olan bu uygulama üzerinden istenilen dosyayı seçerek birbirinden farklı sesler elde etmek mümkündür. Ses değiştirme uygulamaları üzerinden hazırlanan ses değiştirme kayıtları istenildiği zaman Whatsapp, Facebook, Twitter ve Line gibi uygulamalar üzerinden arkadaşlar ile paylaşılabilir.

ROBOVOX VOİCE CHANGER PRO UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Robovox Voice Changer Pro uygulaması, telefon ile en iyi ses değiştirme uygulamalarından birisidir. Uygulama üzerinden korkunç, eğlenceli, müzikal, şeytani ve robotik ses kayıtları yapmak mümkündür. 32 farklı ses özelliği sunan bu uygulama, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

VOİCE CHANGER UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Voice Changer uygulaması, telefon ile en iyi ses değiştirme uygulamalarından birisidir. Uygulama üzerinden helyum, koro, canavar, sincap sesi gibi farklı sesleri kullanarak eğlenceli kayıtlar yapmak mümkün olmaktadır. Uygulama üzerinden yapılan ses değiştirme kayıtlarını direkt arkadaşlar ile paylaşmak mümkündür.

VOİCE CHANGER FOR KİDS UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Voice Changer For Kids uygulaması, telefon ile en iyi ses değiştirme uygulamalarından birisidir. Ses üzerinden eğlenceli efektler uygulanabilecek olan bu uygulama oldukça kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir. Uygulama üzerinden yapılan kayıtları arkadaşlarla paylaşmak ve eğlenceye onları da ortak etmek mümkündür.

SİMPLE VOİCE CHANGER UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Simple Voice Changer uygulaması, telefon ile en iyi ses değiştirme uygulamalarından birisidir. Ses değiştirmek için kullanılan bu uygulama üzerinden 12 farklı ses efektinden istenileni seçerek eğlenceli ses değiştirme yapılabilmektedir. Türkçe dil desteği ile sunulan bu uygulama üzerinden farklı ses kayıtları yapmak mümkündür.

HELİUM VOİCE CHANGER UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Helium Voice Changer uygulaması, telefon ile en iyi ses değiştirme uygulamalarından birisidir. Helyum çekmeye özenen ve helyum çektikten sonra sesinin nasıl olacağını merak edenlere yönelik hazırlanmış olan bu uygulama sadece helyum çekme sesini kullanma hakkı sunmaktadır. Ancak çok eğlenceli sesler çıkması nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

VOİCE CHANGER PRANK UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Voice Changer Prank uygulaması, telefon ile en iyi ses değiştirme uygulamalarından birisidir. En çok beğenilen ses değiştirme araçlarından birisi olan bu uygulama, sesi hızlandırma, yavaşlatma, yankı, helezon, hiper, sincap, robot, cyborg, fısıldama, psikopat, arı ve uzaylı gibi birçok farklı özellikteki ses efektinin kullanılmasını sağlamaktadır.

VOİCE CHANGER FROM ANDROİDROCK UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Voice Changer From Androidrock uygulaması, telefon ile en iyi ses değiştirme uygulamalarından birisidir. Çok sayıda eğlenceli efektin yer aldığı bu uygulama oldukça basit hazırlanmış ara yüzü ve anlaşılır tasarımı ile dikkat çekmektedir.

VOİCE CHANGER FROM E3GAMES UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Voice Changer From E3Games uygulaması, telefon ile en iyi ses değiştirme uygulamalarından birisidir. En çok pozitif yorumları alan uygulamaların başınca gelen bu uygulama üzerinden basit şekilde ses kaydı almak ve efektleri uygulamak mümkündür. Hazırlanan ses değiştirme kayıtları telefon alarmı, zil sesi ya da bildirim sesi olarak kullanılabilir.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

64
624 Paylaşım, 64 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir