TEB’den SMS İle Anında Kredi Başvurusu Yap


58
582 Paylaşım, 58 points

Kredi başvurusu için genelde tercih edilen yöntem SMS ile başvurudur. SMS ile kredi başvurusu hem çok kısa sürede sonuçlanır hem de en kolay başvuru yöntemlerinden birisidir. SMS ile kredi veren bankalar arasında TEB de yer almaktadır. Bu yazımızda TEB üzerinden SMS ile anında kredinin nasıl alınacağı hakkında bilgi vereceğiz.

TEB’ den SMS ile Kredi Numarası Nedir?

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerine SMS ile anında kredi veren bankalardan birisidir. Bu banka üzerinden acil ihtiyaçlar için hemen kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. TEB’ in SMS ile sunduğu anında kredi fırsatından yararlanmak için 4466 numarası SMS hattı kullanılmaktadır.TEB ‘den SMS ile Kredi Nasıl Alınır?

TEB son dönemde müşterilerine oldukça cazip koşullarda kredi fırsatı sunmaktadır. Anında kredi adı altında sunulan bu hizmetten yararlanmak için kişinin T.C. kimlik numarasını yazarak 4466’ ya SMS göndermesi yeterli olacaktır.

SMS ile Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

TEB üzerinden SMS ile anında kredi çeken kişiler, %1.17 faiz oranı ile aylık 89 TL gibi oldukça uygun bir ücret ödeyerek kredi çekme fırsatına sahip olacaklardır. Bu kredi başvurusu sırasında 89 TL dosya masraf ücreti de alınmaktadır. Kredinin tutarı ve vade seçenekleri tamamen müşterilerin talepleri doğrultusunda şekillenecektir. SMS ile anında kredi için verilen tutar genel olarak 2.500 – 12.500 TL arasında değişmektedir.

SMS ile Kredi Verirken Dikkat Edilen Noktalar Nelerdir?

TEB, SMS ile kredi başvurusunda bulunan kişilerde öncelikle kredi performansına dikkat etmektedir. Kredi performansı düşük olan bir kişiye SMS ile başvurusunda kredi çıkma ihtimali düşüktür. Anında kredi fırsatından yararlanmak için kişinin mutlaka iyi bir kredi geçmişine sahip olması gerekmektedir.

TEB Kredi Başvurusu İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

TEB üzerinden kredi başvurusunda bulunmak için kişilerde bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir;

  • 18 yaşından büyük olmak
  • Düzenli bir gelirin sahibi olmak
  • Maddi açıdan cezai bir işlem yaşamamış olmak (haciz ve kara liste gibi)

TEB Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

TEB kredisine başvurmak için kişilerden bazı belgeleri hazırlaması istenecektir. Bu belgeler şu şekilde sıralanabilir;

  • Kimlik belgesi
  • Gelir belgesi
  • Bordro ya da maaş yazısı
  • Serbest meslek için vergi levhası

TEB Kredi Başvurusu için Tercih Edilen Diğer Yöntemler Nedir?

TEB kredi başvurusu için SMS dışında başka seçenekler de bulunmaktadır. Kredi başvurusunda bulunacak olan kişi, TEB ATM’lerinden, 0850 200 06 00 numaralı telefon bankacılığı üzerinden ya da TEB internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilmektedir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

58
582 Paylaşım, 58 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
97
Şaşkın
Başarısız Başarısız
64
Başarısız
Komik Komik
49
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
97
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
98
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
63
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir