Tavuk Dünyası Bayilik Nasıl Alınır, Başvuru Şartlarında Neler Var?


90
864 Paylaşım, 90 points

Tavuk dendiği zaman akla ilk gelen yerlerden birisi Tavuk Dünyası’dır. Tavuk Dünyası, son yıllarda oldukça popüler restoranlardan birisi haline geldi. Tavuk ürünleri üzerine satış yapan Tavuk Dünyası, bayilik almak isteyenlerin de dikkatini çekmeyi başardı. Bu yazımızda Tavuk Dünyası bayilik nasıl alınır, Tavuk Dünyası bayilik başvuru şartları nelerdir sorusuna cevap vereceğiz.

TAVUK DÜNYASI NEDİR?

Tavuk Dünyası, 2012 yılında kurulmuştur. Tavuk ürünleri üzerine satış yapan Tavuk Dünyası, kısa sürede ilgi görerek restoran zincirine dönüşmüştür. Deneme yolu ile farklı lezzetlerde tavuklar keşfeden şeflerin hazırladığı menülerin satışını yağan Tavuk Dünyası, farklı baharatlarla 12 – 14 saat kadar marine ettiği tavukların satışını yapmaktadır.Tavuk Dünyası günümüzde 35’den fazla şehirde 140’dan fazla şubesi ile hizmet vermektedir. Milyonlarca kişiye hizmet veren Tavuk Dünyası, çok geniş müşteri potansiyeline sahiptir.

TAVUK DÜNYASI BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

“Hiç Tavuk yediniz mi?” sloganı ile hayata başlayan Tavuk Dünyası dünya genelinde hizmet veren dev bir restoran zinciridir. Bu kadar ilgi çekici bir marka olması, bayilik için de ilk tercihler arasına girmesini sağlamıştır.

Tavuk Dünyası bayilik almak için öncelikle başvuruda bulunmak gerekir. Franchise yöntemi ile bayilik veren Tavuk Dünyası, resmi internet sitesi üzerinden bayilik isteyenlere başvuru formu sunmaktadır. Başvuru formunun doldurulmasının ardından yetkililerce bu başvurular incelenir. Uygun görülen girişimciler görüşme için davet edilir.

TAVUK DÜNYASI BAYİLİK NASIL ALINIR?

Tavuk Dünyası Bayilik talebi olumlu karşılanan girişimcilerin restoran olarak düşündükleri alan üzerinde de inceleme yapılacaktır. Yapının uygun bulunması halinde bir proje çizilir ve uygulamaya geçilir.

Tavuk Dünyası, bayilik için anlaşma yapılan girişimciler için restoran açılana kadar tüm aşamalarla yakından ilgilenir. Tavuk Dünyası operasyon ekibi tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında gerekli tüm hazırlıkları yapılarak restoran açılacak bir hale getirilir.

TAVUK DÜNYASI BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Tavuk Dünyası bayilik şartları, girişimcileri çok zorlayacak şekilde değildir. Tavuk Dünyası bayilik şartları şu şekilde sıralanır;

  • Tavuk Dünyası restoranı açtıktan sonra restorana vakit ayırabilme
  • Restoran bayiliği konusunda istekli olmak
  • Tavuk Dünyası bayiliği almak için yeterli sermayeye sahip olmak
  • Geçmişte yaşanan iş tecrübelerinde başarılı olmuş olmak
  • Tüm zamanını Tavuk Dünyası restoranında geçirmek
  • Tavuk Dünyası şehirler için bölgesel bayilik vermemektedir
  • Tavuk Dünyası bayilik başvurusu her şehir için alınmaktadır

TAVUK DÜNYASI BAYİLİK MALİYETİ NE KADAR?

Tavuk Dünyası bayilik almak için girişimcilerin yeterli sermayeye sahip olması gerekir. Tavuk Dünyası bayilik ücreti 220 – 350 bin TL arasında değişmektedir. Bununla birlikte bayilik alan kişiler aylık bayilik ve hizmet bedeli olarak elde edilen cirodan %3,5 pay ödemek zorundadır. Tavuk dünyası bayiliğine yapılan yatırımın geri dönüşü ve kazançlı duruma geçebilmek için 2 – 4 yıllık bir süre gerekmektedir.

TAVUK DÜNYASI BAYİLİK BAŞVURU İLETİŞİM NUMARASI NEDİR?

Tavuk Dünyası bayiliği için firmayla iletişime geçmek gerekir. Bayilik başvurusu için restoran zincirinin resmi internet sitesi ya da e – mail adresi kullanılabilir.

Tavuk Dünyası bayilik başvurusu internet adresi: www.tavukdunyasi.com

Tavuk Dünyası bayilik başvurusu e – mail adresi: [email protected]

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

90
864 Paylaşım, 90 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
25
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
61
Helal Olsun!
lol lol
97
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir