Tasarım Köşe Takımlarının Yeni Adresi KöşeBurada!


72
695 Paylaşım, 72 points

Köşe takımları, son dönemde evlerde en çok tercih edilen mobilyaların başında gelmeye başladı. Özellikle kişinin kendi tasarladığı köşe takımları oldukça ilgi görüyor. Bu konuda ilk sıralarda yer alan KöşeBurada markası, dikkatleri kısa sürede çekmeyi başardı. Bu yazımızda Tasarım Köşe Takımlarının Yeni Adresi Köşe Burada! Başlığı hakkında bilgi vereceğiz.

Köşe takımları gerek rahat kullanımı gerek yerden tasarruf sağlamaları açısından sıklıkla talep gören mobilyaların başında geliyor. Evinde konforlu bir köşe arayanlar için birbirinden güzel seçenekler sunan KöşeBurada köşe takımı mağazası, müşterilerinin tüm isteklerini ön planda tutarak kendi tasarladıkları köşe takımlarına sahip olmalarına imkan sunuyor.

SİZ TASARLAYIN KÖŞEBURADA HAZIRLASIN!

Tasarım köşe takımlarının yanı sıra kullandığı malzemelerin kalitesi ile de farkını ortaya koyan KöşeBurada markası hem mağazası hem de internet üzerinden tüm Türkiye’ ye satışlarını gerçekleştiriyor.Birçok mobilya mağazasının tersine müşterilerinin siparişlerini aylarca bekletmeden en kısa sürede özel olarak hazırlayıp teslim eden marka, kaliteli köşe takımlarını müşterilerinin hayal gücüne bırakarak istedikleri gibi tasarlamalarını da sağlıyor.

ÖZEL TASARIMLAR, KALİTELİ MALZEME, HIZLI TESLİMAT

Özel tasarımlar sunan KöşeBurada, kaliteli malzemelerden ve kumaşlardan hazırladığı köşe takımlarını tüm müşterilerinin evlerine özel ölçülerde hazırlıyor. Köşe koltuk takımı almak isteyenlerin zevklerine göre yeniden şekillenen köşe takımları, evlerin havasını değiştirerek huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı da sunuyor.

Eğer evinizde ailenizle mutlu ve huzurlu bir ortam oluşturmak, bu ortamı da tamamen kendi zevkinize göre hazırlamak istiyorsanız ister mağaza üzerinden ister site üzerinden KöşeBurada ailesine ulaşarak köşe takımınızı seçebilirsiniz. KöşeBurada mağazası Sırma Caddesi 15 / 8 Siteler Altındağ Ankara adresinde deneyimli ekibi ile sizi bekliyor.

KöşeBurada tasarım köşe takımlarını incelemek ve fiyat bilgisi almak için Instagram sayfasını ziyaret edebilir, WhatsApp hattı üzerinden her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

KöşeBurada Instagram hesabı için TIKLAYIN 

KöşeBurada Youtube hesabı için TIKLAYIN 

KöşeBurada WhatsApp hattı: 0850 460 0081


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

72
695 Paylaşım, 72 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
61
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
85
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir