Şubeye Gitmeden QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


86
867 Paylaşım, 86 points

Kredi çekmenin en kolay yollarından birisi, şubeye gitmeden kredi çekmektir. Bazı bankalar, müşterilerini şubeye gitmeye fırsat bırakmayan kredi seçenekleri sunar. Bu bankaların başında QNB Finansbank gelmektedir. Bu yazımızda şubeye gitmeden QNB Finansbank adında kredi başvurusu nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

QNB Finansbank müşterileri, şubeye bile gitmeye gerek kalmadan anında kredi çekme şansına sahiptir. Banka, müşterilerine farklı yollarla kredi fırsatı sunar. Bu fırsatlarda anında kredi sunan QNB Finansbank, kredi için banka şubesine gitmek zorunluluğunu da ortadan kaldırır.ŞUBEYE GİTMEDEN QNB FİNANSBANK ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank üzerinden şubeye gitmeden anında kredi çekebilmek için birden fazla yöntem kullanılabilir. QNB Finansbank şubeye gitmeden anında kredi başvurusu yöntemleri şu şekilde sıralanır;

  • QNB Finansbank telefonla kredi başvurusu
  • QNB Finansbank internetten kredi başvurusu
  • QNB Finansbank SMS ile kredi başvurusu
  • QNB Finansbank mobil şubeden kredi başvurusu

QNB FİNANSBANK TELEFONLA ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank telefonla anında kredi başvurusu, müşterilerin banka şubesine gitmesine gerek kalmadan sağlanan olanaklardan birisidir. Banka müşterileri, QNB Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden müşteri temsilcisi ile konuşarak kredi başvurusunda bulunabilir. Yapılan kredi başvurusu en geç 1 gün içerisinde sonuçlanarak kişinin sahip olduğu cep telefonu numarası üzerinden bilgilendirme yapılır. Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması durumunda, başvuru yapan kişi en yakın şubeye yönlendirilecektir.

QNB Finansbank çağrı merkezi telefon numarası: 0 850 222 0 900

QNB FİNANSBANK İNTERNETTEN ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank internetten anında kredi başvurusu, bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden yapılır. Siteye giriş yapan banka müşterileri, krediler bölümünden “Anında kredi başvurusu” yazan menüye girerek gerekli bilgileri doldurmalıdır. Kredi başvurusunun yapılmasının ardından müşteriye en geç 1 gün içerisinde dönüş sağlanır. QNB Finansbank internet bankacılığı anında kredi başvurusu sonucu, çağrı merkezinden gelen arama üzerinden gerçekleştirilir.

QNB Finansbank internet sitesine gitmek için TIKLAYIN

QNB FİNANSBANK SMS İLE ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank SMS ile anında kredi başvurusu, şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için doğru yoldur. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen banka müşterileri, cep telefonlarından mesajla başvuruda bulunabilirler. Bunun için telefonun mesaj bölümüne girildikten sonra T.C. kimlik numarası yazılarak 5030’a SMS gönderilir. SMS ile başvuru, bir ön başvuru olarak değerlendirilir. Bu mesajın ardından banka tarafından kişinin kredi notu sorgulanır. Kredi notuna göre kredi çıkma ihtimali olup olmadığı değerlendirilir. Değerlendirme kapsamında kişiye SMS ile ne kadar kredi çıkabileceği konusunda teklif sunulur. Müşterinin kabul etmesi durumunda en yakın şube üzerinden kredi verilir.

QNB FİNANSBANK MOBİL ŞUBE ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank mobil şube anında kredi başvurusu için öncelikle banka müşterisinin mobil uygulamayı indirmesi gerekir. Android ve İOS işletim sistemli telefonlar üzerinden indirilebilen QNB Finansbank Cep Şube uygulaması üzerinden kolaylıkla kredi başvurusu yapılabilir. Kredi başvurusu için yapılması gereken tek şey, krediler bölümünden formu doldurarak hemen kredi başvurusunda bulunmaktır. Mobil bankacılık kredi başvurusunun ardından yapılan değerlendirme sonucunda uygun görülen kişilere kredi verilecektir. Başvurusu olumlu sonuçlanan müşterinin hesabına kredi tutarı yatırılacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

86
867 Paylaşım, 86 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
38
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
76
Helal Olsun!
lol lol
110
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir