Şubeye Gitmeden Anında İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


87
864 Paylaşım, 87 points

Türkiye’nin en eski ve köklü bankası Türkiye İş Bankası’dır. Türkiye İş Bankası, Cumhuriyetin ilk yıllarından bu yana müşterilerine hizmet vermektedir. Bu banka üzerinden her türlü kredi başvurusu kolaylıkla yapılabilir. İş Bankası’nın en büyük avantajı ise şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılabilmesidir. Bu yazımızda şubeye gitmeden anında İş Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

İş Bankası, teknolojiyi en yakından takip eden bankalardan birisidir. Müşterilerine hemen her konuda kolaylık sağlamak amacıyla çalışan İş Bankası, özellikle kredileri konusunda büyük kolaylıklar ve avantajlar sağlar.İŞ BANKASI KREDİ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

İş Bankası, müşterilerine birçok farklı kredi fırsatı sunar. Kredi konusunda herhangi bir zorluk çıkarmayan İş Bankası, kolay şartları sayesinde de hemen başvuru imkanı verir. İş Bankası kredi çeşitleri şu şekildedir;

 • Anında ihtiyaç kredisi
 • Anında alışveriş kredisi
 • Eğitim kredisi
 • Beyaz eşya kredisi
 • Taşıt kredisi
 • Konut kredisi
 • Önceden tanımlı ek hesap kredisi

İş Bankası tüm bu kredileri verirken kredi notu düşük olan müşterilerini de göz önünde bulundurarak düzenlemeler yapar.

İŞ BANKASI ŞUBEYE GİTMEDEN ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası müşterileri, şubeye gitmeden anında kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredi çekme konusunda oldukça büyük kolaylıklar sağlayan iş bankası, müşterilerini banka şubesine gitme zahmetine sokmaz. İş Bankası şubeye gitmeden kredi çekmek için birden fazla yol kullanılabilir. İş Bankası şubeye gitmeden anında kredi başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabı şu şekildedir;

 • İş Bankası internetten kredi başvurusu
 • İş Bankası mobil bankacılığından kredi başvurusu
 • İş Bankası SMS ile kredi başvurusu
 • İş Bankası ATM’den kredi başvurusu
 • İş bankası Çağrı Merkezinden kredi başvurusu

İŞ BANKASI İNTERNETTEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası internetten kredi başvurusu sayesinde şubeye gitmeye gerek kalmaz. İş Bankası internetten kredi başvurusu için İş Bankası müşterisi olmak zorunlu değildir. Bankaya ait olan resmi internet sitesi üzerinden krediler bölümüne girmek ve kredi başvurusunda bulunmak oldukça kolaydır.

İŞ BANKASI MOBİL BANKACILIĞINDAN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası mobil bankacılığından kredi başvurusu, 25 bin TL altında 48 ay vadeli krediler için uygundur. İhtiyaç kredisi çekmek için şubeye gitmek zorunda olmayan İş Bankası müşterileri, Android ya da İOS üzerinden indirecekleri İŞCEP uygulaması sayesinde kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilirler. Bunun için İŞCEP uygulamasına giren müşterilerin krediler bölümüne girerek “Kredi Başvurusu” seçeneğinden kolaylıkla başvuru yapabilirler.

İŞ BANKASI SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası SMS ile kredi başvurusu sayesinde banka müşterileri şubeye gitmeden kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilirler. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen İş Bankası müşterileri cep telefonlarından NAKIT – T.C. Kimlik numarası – Talep edilen kredi miktarı – Aylık gelir yazarak 4402’e SMS gönderebilirler. İş Bankası SMS ile kredi başvuruları 30 dakika içerisinde sonuçlanacaktır. Kredinin olumlu sonuçlanması halinde gerekli belgeler ile en yakın İş bankası şubesine giderek krediyi almak mümkündür.

İŞ BANKASI ATM’DEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası ATM’den kredi başvurusu için en yakın İş Bankası ATM’sine gitmek yeterlidir. ATM üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, açılacak olan sayfada gerekli bilgileri doldurarak başvurularını tamamlayabilirler. Başvurunun olumlu sonuçlanması halinde en yakın İş Bankası şubesine giderek krediyi almak mümkün olacaktır.

İŞ BANKASI ÇAĞRI MERKEZİNDEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası çağrı merkezinden kredi başvurusu için İş bankası müşteri hizmetleri numarasının aranması gerekir. İş Bankası Çağrı Merkezi numarası 0 850 724 0 724 olarak bilinir. Bu numarayı aradıktan sonra sırası ile 5 – 4 tuşlamak yeterli olacaktır. İş Bankası Çağrı merkezi üzerinden konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunulabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

87
864 Paylaşım, 87 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
76
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
25
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
98
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
73
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
37
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir