Sorgusuz Sualsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?


65
635 Paylaşım, 65 points

Banka müşterileri, kredi çekme talebinde bulunduklarında birçok farklı şarta uygun olmaları gerekir. Bankalar, kredi sicilinden daha önceki kredilere kadar geniş çaplı bir araştırma ile kredi talebine cevap verir. Ancak bazı bankalar var ki sorgusuz sualsiz kredi vererek insanların sıkıntısını giderir. Bu yazımızda Sorgusuz Sualsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir sorusuna cevap vereceğiz.

Bankalardan kredi almak, oldukça zorlu ve uğraştırıcı bir süreçtir. Banka kredileri için her bankanın ayrı şartları bulunur. Bu şartlara uygun olmanın yanı sıra kredi notunun yüksek olması, kredi sicilinin temiz olması, düzenli bir gelire sahip olmak da gerekmektedir. Bu şartlar göz önünde bulundurulduğunda birçok kişi nakit ihtiyaçlarını bankalar üzerinden karşılayamaz.SORGUSUZ SUALSİZ KREDİ NEDİR?

Günümüzde insanların bu şartlarla sıkıntı yaşamasına izin vermek istemeyen bazı bankalar, sorgusuz sualsiz kredi vermeye başlamıştır. Sorgusuz sualsiz kredi, bankanın müşteriden herhangi bir talepte bulunmadan kredi vermesi şeklinde gerçekleştirilir. Banka, kredi talebinde bulunan kişiden maaş bordrosu, el gelir belgesi, taşınmaz mal bilgisi gibi belgeler talep etmez. Sorgusuz sualsiz kredi çekecek olan kişilerin kredi notları ya da kredi sicilleri de göz önünde bulundurulmaz.

SORGUSUZ SUALSİZ KREDİ NASIL ALINIR?

Sorgusuz sualsiz kredi almak için öncelikle bu kredi fırsatını sunan bankaların belirlenmesi gerekir. Bankaların belirlenmesi sonrasında SMS ile kısa sürede başvuruda bulunmak mümkün olacaktır. Düşük faiz oranları ile sunulan sorgusuz sualsiz krediler kısa sürede kredi alabilmek için seçilecek en doğru yollardan birisidir.

Sorgusuz sualsiz kredi çekmek için ihtiyaç kredisinde herhangi bir belge talebi bulunmazken konut ya da taşıt kredileri için belge talebinde bulunulması mümkündür. Konut ve taşıt kredisi çok daha yüksek tutarlarda çekileceği için kredi talebinde bulunanlardan bazı belgelerin istenmesi normaldir.

SORGUSUZ SUALSİZ KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Sorgusuz sualsiz kredi veren bankalar şu şekilde sıralanabilir;

  • Fibabanka
  • ING Bank
  • Türkiye İş Bankası
  • TEB
  • com
  • Odeabank
  • Aktifbank N kolay

Bu bankalardan kredi çekmek için başvuru yapıldığında çok fazla talepte bulunulmaz. Düşük faiz oranı ile kredi sunan bu bankalar, şartsız ihtiyaç kredisi çekme konusunda en fazla tercih edilen bankalardır. Bu bankalardan nakit avans adı altında da kredi çekmek mümkündür.

Sorgusuz sualsiz kredi çekmek için yapılacak en doğru hareket, banka şubesine gitmektir. Banka şubelerinde gerekli detayları yüz yüze konuşarak çok daha kolay ve kısa sürede kredi çekmek mümkün olacaktır.

SORGUSUZ SUALSİZ KREDİ BAŞVURUSUNDA NE KADAR KREDİ ALINABİLİR?

Sorgusuz sualsiz kredi başvurusunda bulunan kişiler, bankalardan genelde belirli oranlarda kredi alma hakkına sahip olacaktır. Herhangi bir belge talep etmeden, kredi notuna ve kredi siciline bakmadan kredi veren bankalar, ortalama olarak 30 bin TL’ye kadar kredi alma şansına sahip olmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

65
635 Paylaşım, 65 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
109
Başarısız
Komik Komik
97
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
109
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir