Son Yılların En Trend 5 Kadın Saç Modeli


58
564 Paylaşım, 58 points

Kadınlar için giyim konusunda nasıl bir moda varsa saç konusunda da aynı şekilde bir moda bulunmaktadır. Her dönem farklı bir saç modeli moda olur ve kadınların birçoğu bu modeli kullanmaya başlarlar. Bu yazımızda Son Yılların En Trend 5 Kadın Saç Modeli hakkında bilgi vereceğiz.

Saç modelleri özellikle kadınlar için oldukça fazla sayıda gösterilebilir. Geçmişten günümüze kadar yüzlerce saç modeli uygulanmış ve bazıları unutulmak hale gelmiştir. Özellikle son yıllarda bazı modeller kadınlar arasında trend saç modelleri olarak anılmaktadır.SON YILLARIN EN TREND 5 KADIN SAÇ MODELİ NEDİR?

Son Yılların En Trend 5 Kadın Saç Modeli şu şekilde sıralanır;

  • 90’ Ların Tos Saç Trendi
  • Burgulu Topuz Saç Modeli
  • Yarım Topuz Saç Modeli
  • Dağınık Topuz Saç Modeli
  • Yüksek At Kuyruğu Saç Modeli

90’ LARIN TOS SAÇ MODELİ NEDİR?

90’ ların tos saç modeli, en ilgi çekici kadın saç modellerinden birisidir. 90’lı yıllarda moda olan bu saç modeli günümüzde de vazgeçilmez modeller arasında yer almaktadır. Özellikle nostaljik saç seven kadınların sıklıkla tercih ettiği modellerden birisidir. Tos saç modeli için özel saç şekillendirici cihazlar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra cihazı olmayan kişilerin saçlarını nemlendirdikten sonra ince şekilde parçalara ayırarak örmeleri durumunda ertesi gün oldukça gösterişli bir tos saç modeline sahip olmaları mümkün olacaktır.

BURGULU TOPUZ SAÇ MODELİ NEDİR?

Burgulu topuz saç modeli, en ilgi çekici kadın saç modellerinden birisidir. Topuz seven kadınların sıklıkla tercih ettiği bu modeli yapmak sanıldığından çok daha kolaydır. Burgulu topuz yapmak için saçı birkaç yerden ayırdıktan sonra ayrılmış saç parçalarını rasgele topuz yaparak toplamak gerekmektedir. Burgulu topuz öncesinde saçı bir düzleştirici yardımı ile düzleştirmek, çok daha güzel ve kusursuz bir topuz modeli elde etmeyi sağlayacaktır.

YARIM TOPUZ SAÇ MODELİ NEDİR?

Yarım topuz saç modeli, en ilgi çekici kadın saç modellerinden birisidir. Günümüzde de oldukça popüler olan bu modelde satın üst kısmından küçük bir topuz yapılarak altta kalan saçlar açık şekilde bırakılmaktadır. Birçok ünlünün günlük hayatında tercih ettiği yarım topuz modeli hem spor hem şık bir saç isteyen kadınlar için doğru seçenek olacaktır. Yarım topuz saç modeli günlük hayatta rahatlıkla kullanılabileceği gibi gece gidilecek özel yerler için de şık bir saç toplama modeli olarak da tercih edilebilmektedir.

DAĞINIK TOPUZ SAÇ MODELİ NEDİR?

Dağınık topuz saç modeli, en ilgi çekici kadın saç modellerinden birisidir. Adı dağınık olmasına rağmen görüntü olarak oldukça hoş bir topuz şekli sunan bu saç modeli kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Günümüzde de sıklıkla tercih edilen bu saç modelinin modası hiçbir zaman geçmeyecektir. Dağınık topuz saç modeli yapmak için öncelikle bir toka yardımı ile saçları yukarıdan toplamak gerekmektedir. Toplanan saçlar dağınık bir şekilde topuz yapılarak işlem tamamlanacaktır. Dağınık saç modeli hem günlük hayatta hem de özel günlerde tercih edilebilecek saç modellerinin başında gelmektedir. Dağınık topuz, saçı alttan ya da farklı yerlerden ördükten sonra toplayarak yapıldığında çok daha havalı bir model elde edilmiş olacaktır.

YÜKSEK AT KUYRUĞU SAÇ MODELİ NEDİR?

Yüksek at kuyruğu saç model, en ilgi çekici kadın saç modellerinden birisidir. Bu model hemen her kadının sıklıkla kullandığı saç modellerinin başında gelmektedir. Ünlülerin sıklıkla kullandığı yüksek at kuyruğu saç modeli, günümüzde de oldukça popüler modellerden birisidir. Hem şık hem de tarz kadınların tercih ettikleri bu model, özellikle yüz hatlarını daha keskin göstermek isteyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Yüksek at kuyruğu saç modeli için saçların yukarıdan bir toka yardımı ile toplanması yeterli olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

58
564 Paylaşım, 58 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir