SMS İle Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?


70
641 Paylaşım, 70 points

Günümüzde birçok banka, müşterilerini şubelere yormadan hizmet vermektedir. Artık birçok banka müşterisi, evinin konforunda bankacılık işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilir. Bunun en kolay yollarından birisi de SMS ile işlemleri yapmaktır. SMS ile yapılabilecek en kolay bankacılık işlemlerinden birisi kredi çekmektir. Bu yazımızda SMS ile anında kredi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

SMS ile Kredi Başvurusu Nedir?

Kredi başvurusunun en kolay yolarından birisi SMS ile başvurudur. Hızlı ve kolay kredi başvurusu yapmak isteyenlere yönelik olan bu sistemde bankanın belirlemiş olduğu numaraya gerekli bilgileri SMS olarak göndermek yeterli olacaktır. SMS ile kredi başvurusu yapıldıktan sonra kişinin cep telefonuna banka tarafından olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

SMS ile Anında Kredi Alma Şartları Nelerdir?

SMS yolu ile kredi başvurusunda bulunmak ve kredinin olumlu sonuçlanması için kişinin bazı şartlara uygun olması gerekmektedir. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir; • 18 yaşından büyük olmak
 • Kredi notuna sahip olmak
 • Kredi notunun yüksek olması
 • Belirli bir sayıdan az kredi başvurusunda bulunmuş olmak (12 ve üzeri başvurularda kredi otomatik olarak olumsuz sonuçlanır)

SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Günümüzde SMS ile anında kredi veren 10 banka bulunmaktadır. Bu bankalar;

 • ING Bank
 • Denizbank
 • TEB
 • Yapı Kredi Bankası
 • Fibabanka
 • Odeabank
 • Akbank
 • QNB Finansbank
 • Türkiye İş Bankası
 • Vakıfbank

ING Bank 2205 SMS

SMS ile kredi başvuruş yapılabilecek bankalardan birisi ING Bank olarak bilinir. Bu bankaya kredi başvuruş yapmak için Kredi – T.C. kimlik numarasını 2205’e SMS atmak yeterlidir. Bu başvuru ile çekilebilecek kredi 20 bin TL ile sınırlıdır. Kredinin onaylanması durumunda en yakın ING şubesine giderek nüfus cüzdanı ile kredi alınabilecektir.

Denizbank 3280 SMS

Denizbank anında kredi başvurusu için Kredim – T.C. kimlik numarasını yazarak 3280’e SMS göndermek yeterli olacaktır. Denizbank, SMS ile başvuru yolu ile 65 bin TL tutarında kredi fırsatı sunmaktadır. Kredi onaylandığı zaman en yakın şubeye giderek kredi kullanılabilir.

TEB 4466 SMS

Türkiye Ekonomi Bankası üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için T.C. kimlik numarasını 4466’ya SMS atmak yeterli olacaktır. Bu başvuru sonrası olumlu ya da olumsuz bir yanıt verecek olan bankanın olumlu yanıt vermesi durumunda 15 bin TL’ye kadar krediyi en yakın TEB şubesinden almak mümkündür.

Yapı Kredi Bankası 4411 SMS

SSM ile kredi veren bankalardan birisi de Yapı Kredi Bankası’dır. Kredi için T.C. kimlik numarası – gelir durumu yazılarak 4411’e SMS gönderilmelidir. Bu kredinin onaylanması sonrasında kredinin alınabilmesi için gerekli belgeler ile şubeye gitmek gerekmektedir. Belge hazırlanmaması durumunda banka kredi çıkışını sağlamayacaktır.

Fibabanka 3422 SMS

Yeni bankalardan birisi olan Fibabanka, SMS ile kredi vermektedir. Bunun için T.C. kimlik numarasını yazarak 3422’ye SMS atmak yeterli olacaktır. Kredinin olumlu sonuçlanması durumunda gerekli evraklar ile şubeden kredi alınabilmektedir.

Odeabank 8444 SMS

Odeabank da SMS ile kredi vermektedir. Bunun için Nakit – T.C. kimlik numarası yazılarak 8444’e SMS atılmalıdır. Kredinin olumlu sonuçlanması durumunda en yakın şubeye giderek almak mümkündür.

Akbank 4425 SMS

Akbank SMS kredisine başvurmak için Kredi – T.C. kimlik numarasını yazarak 4425’e SMS göndermek gerekmektedir. Bu yöntemle Akbank’tan alınabilecek kredi miktarı öğrenilebilir. Kredi limiti bilgisinin ardından en yakın Akbank şubesine giderek kredi kullanabilirsiniz. Bu kredi 36 ay vadeli olarak sunulacaktır.

QNB Finansbank 5030 SMS

QNB Finansbank, ülkemizde en fazla SMS kredisi veren banka olarak bilinmektedir. Başvuru için T.C. kimlik numarasını 5030’a SMS göndermek yeterlidir. Kredi başvurusunun onaylanmasının ardından kimlikle birlikte en yakın banka şubesinden kredi alınabilecektir.

Türkiye İş Bankası 4402 SMS

Türkiye İş Bankası üzerinden SMS ile kredi çekmek için Nakit – T.C. kimlik numarası – Kredi tutarı yazılarak 4402’e SMS gönderilmelidir. SMS ile kredi başvurularında 25 bin TL’ye kadar kredi almak mümkündür.

 Vakıfbank 5724 SMS

Vakıfbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için T.C. kimlik numarasını 5724’e SMS göndermek gerekmektedir. Kredinin olumlu sonuçlanması durumunda evraklar ile şubeye başvuruda bulunmak yeterli olacaktır. Bu krediden yararlanabilmek için en az 6 ay SGK kaydının olması gerekmektedir. Şartlara uygun olanlara 10 bin TL kredi verilecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

70
641 Paylaşım, 70 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
52
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
87
Helal Olsun!
lol lol
121
lol
Aşk Aşk
109
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
85
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
50
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir