Sıcaklara Çare Olacak En İyi Vantilatör Modelleri 2020


72
704 Paylaşım, 72 points

Sıcak yaz günlerinde biraz olsun ferahlamak için kullanılan ilk cihazlardan birisi vantilatördür. Yaz aylarında satış rekorları kıran vantilatör, evlerde soğuk havanın sağlanması için kullanılmaktadır. Vantilatör almak isteyenler birçok farklı modelle karşılaşacaktır. En iyi performans için en iyi vantilatörü almak gerekir. Bu yazımızda Sıcaklara Çare Olacak En İyi Vantilatör Modelleri 2020 başlığının detaylarını anlatacağız.

Yaz aylarında evlerde serin şekilde oturmak neredeyse imkansız hale gelir. Özellikle güneş gören evlerde durmak mümkün değildir. Bu durumda en büyük kurtarıcı olarak vantilatör gösterilebilir. Vantilatörler, evlerde serin havanın sağlanması için kullanılabilir.SICAKLARA ÇARE OLACAK EN İYİ VANTİLATÖR MODELLERİ 2020 HANGİLERİDİR?

Sıcaklara Çare Olacak En İyi Vantilatör Modelleri 2020 şu şekilde sıralanır;

  • Raks SF 16 Olimpos
  • Fakir Tvl 90 S
  • Fakir Allover 3 in 1
  • Flavel Flv 1680
  • Raks SF 16 RX
  • Fakir VC 20 S
  • Altus AL 16 A
  • Vestel AV 4310
  • CVS Dn 91003
  • Rubenis RBA – 05

RAKS SF 16 OLİMPOS VANTİLATÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Raks SF 16 Olimpos vantilatör, en iyi vantilatör listesinde yer almaktadır. 100 watt güce sahip olan bu vantilatör, güç olarak 60 watt, nemlendirme için ise 40 watt güç ayırmaktadır. Buhar fonksiyon özelliğine de sahip olan vantilatör, iyonizer özelliğine de sahiptir. 3 farklı hız kademesi bulunur. Zaman ayarlamasına sahiptir. Aşırı ısınmaya karşı motora sahip olan bu modelde sineksavar özelliği de bulunmaktadır.

FAKİR TVL 90 S VANTİLATÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Fakir 90 S vantilatör, klasik model vantilatörlerden sıkılanlar için modern tasarıma sahip şekilde hazırlanmış bir vantilatör modelidir. 90 watt güce sahip olan vantilatör, 8 saat zaman ayarına sahiptir. Geniş mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilen bu vantilatör, geniş açılı salınım özelliği sayesinde hemen her ortamı serinletebilir. Ayarlanabilir rüzgar eğimi sayesinde kişi nerede ise o yöne doğru serinletme sağlayacaktır.

FAKİR ALLOVER 3 İN 1 VANTİLATÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Fakir Allover 3 in 1 vantilatör, 3 farklı şekilde kullanım özelliğine sahiptir. Duvarda, masa üstünde ve stant olarak kullanılabilen bu vantilatör, normal, doğal ve uyku olmak üzere 3 farklı rüzgar moduna sahiptir. Oval şekilde salınım yapan vantilatör, 7,5 saatlik zaman ayarına sahiptir. Dayanıklı ve kaliteli bakır motora sahiptir. Yuvarlak tabanı sayesinde hemen her ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

FLAVEL FLV 1680 VANTİLATÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Flavel FLV 1680 vantilatör, modern tasarıma sahip vantilatör çeşitleri arasında yer alır. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bu modelin gece ve gündüz olmak üzere iki farklı modu bulunmaktadır. 38 watt güce sahip olan vantilatör, 3 farklı hız kademesiyle çalıştırılabilir. Çok sessiz çalışma özelliği sayesinde diğer modellerden kendisini ayırmaktadır. Uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir.

RAKS SF 16 RX VANTİLATÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Raks SF 16 RX vantilatör, 60 watt güce sahiptir. Uzun boyu ile dikkat çeken vantilatör, 5 kanatlı pervane sistemine sahiptir. 3 farklı hız kademesi bulunan bu vantilatörde 2 yöne salınım mekanizması bulunmaktadır. Led dokunmatik panele ve uzaktan kumandaya sahiptir. Aşırı ısınmaya dayanıklı motoru bulunan vantilatör, yüksekliği ayarlanabilir şekilde de kullanılmaktadır.

FAKİR VC 20 S VANTİLATÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Fakir VC 20 S vantilatör, 55 watt güce sahiptir. 3 farklı hız kademesine sahip olan bu vantilatör, teleskobik borusu sayesinde istenilen yükseklikte ayarlanabilir. 2 saatlik zamanlama özelliği bulunan vantilatör sürenin dolmasıyla birlikte otomatik olarak kapanmaktadır.

ALTUS AL 16 A VANTİLATÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Altus AL 16 A vantilatör, 50 watt güce sahiptir. Sağa ve sola doğru 85 derece salınım yapma özelliğine sahip olan bu vantilatörün başlığı aşağı ya da yukarı doğru ayarlanabilir. Uzun boyu ile istenilen ölçüde kullanılabilen vantilatör fiyatına karşı oldukça performanslı bir üründür.

VESTEL AV 4310 VANTİLATÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Vestel AV 4310 vantilatör, yerli üretim vantilatör modellerinden birisidir. 55 watt güce sahip olan vantilatör, 3 farklı hız kademesine de sahiptir. Otomatik salınım yapan bu vantilatör modeli, siyah renkte tasarımı ile dikkat çekmeyi başarmaktadır. Vantilatörün sabitlenme özelliği de bulunmaktadır.

CVS DN 91003 VANTİLATÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

CVS DN 91003 vantilatör, 55 watt güce sahiptir. Oldukça sağlam ve dayanıklı ayakları bulunan vantilatör, çok iyi üfleme gücü ile dikkat çekmektedir. Özel tasarlanmış alüminyum motora sahip olan vantilatör, 1 saat zamanlayıcı özelliği ile kolaylıkla kullanılabilir.

RUBENİS RBA – 05 VANTİLATÖR ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Rubenis RBA – 05 vantilatör, 55 watt güce sahiptir. Yüksekliği ayarlanabilir teleskopik boruya sahip olan bu vantilatör, 2 saatlik zamanlama özelliğine de sahiptir. 3 farklı hız kademesi bulunur. Fiyatına göre çok yüksek performansa sahip vantilatörler arasındadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

72
704 Paylaşım, 72 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir