Sevgili İle Yapılabilecek 10 İlginç Aktivite


62
604 Paylaşım, 62 points

Sevgilisi olan insanlar sevdikleri kişi ile çok sık vakit geçirirler. Bu zamanların sıkıcı bir hale gelmemesi için zaman zaman farklı aktiviteler bulmak gerekir. Bir arada geçirilen bu aktiviteler bazen romantik bazen eğlenceli olabilir. Bu yazımızda Sevgili İle Yapılabilecek 10 İlginç Aktivite hakkında önerilerde bulunacağız.

Sevgili, bir kişinin en yakın arkadaşı, sırdaşı ve dert ortağı olur. Bu nedenle sevgililer zamanlarının büyük bir çoğunluğunu bir arada geçirirler. Bir arada olunan bu geniş zamanı iyi şekilde değerlendirmek için farklı aktiviteleri kullanmak akıllıca olacaktır.SEVGİLİ İLE YAPILABİLECEK 10 İLGİNÇ AKTİVİTE NELERDİR?

Sevgili İle Yapılabilecek 10 İlginç Aktivite şu şekilde sıralanır;

  • Günlük tutmak
  • Hafta sonu kaçamağı yapmak
  • Yağmurda şemsiye almadan yürümek
  • Tanışılan ilk günü anlatmak
  • Birlikte yemek yapmak
  • Müzik aleti çalmayı öğrenmek
  • Resim yapmak
  • Şiir okumak
  • Kıskandırmak
  • Uzun süre ve sıkıca sarılmak

SEVGİLİ İLE GÜNLÜK TUTMA AKTİVİTESİ

Sevgili ile günlük tutma aktivitesi, yapılabilecek en ilginç aktivitelerden birisidir. Sevgililer için günlük tutmak, oldukça ilginç bir deneyim olacaktır. Birer günlük edinen ve her gün bir sayfasını dolduran sevgililer bir ayın sonunda günlüklerini değiş tokuş yaparak o bir ayda yazdıklarını karşılıklı olarak okuyarak farklı duygular yaşayabilirler.

HAFTA SONU KAÇAMAĞI YAPMA AKTİVİTESİ

Hafta sonu kaçamağı yapma aktivitesi, yapılabilecek en ilginç aktivitelerden birisidir. Monoton giden hayatını renklendirmek ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyen sevgililer, bir hafta sonu için farklı ve cesur bir kaçamak planı yapabilirler. Yapılan kısa bir gezi ya da tatil planı, çiftlerin eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacaktır.

YAĞMURDA ŞEMSİYE ALMADAN YÜRÜME AKTİVİTESİ

Yağmurda şemsiye almadan yüzüme aktivitesi, yapılabilecek en ilginç aktivitelerden birisidir. Yağmur altında ıslanmak birçok insan için rahatsız edici bir durum olsa da sevgililer için oldukça romantik bir aktivite olarak gösterilebilir. Sevgili ile keyifli ve romantik dakikalar geçirmek için yağmurlu bir günde şemsiye almadan dışarıda el ele yürümek çok keyifli olacaktır.

TANIŞILAN İLK GÜNÜ ANLATMA AKTİVİTESİ

Tanışılan ilk günü anlatma aktivitesi, yapılabilecek en ilginç aktivitelerden birisidir. Her çift için tanıştıkları ilk gün hafızalardan silinmeyen günlerin başında gelmektedir. O özel günde yapılanlar, söylenenler ve giyilenler her daim hafızalarda kalmaktadır. Sevgili ile farklı bir aktivite isteyenler, baş başa oturdukları zaman ilk tanışma günlerini anlatarak hatırlayabilirler.

BİRLİKTE YEMEK YAPMA AKTİVİTESİ

Birlikte yemek yapma aktivitesi, yapılabilecek en ilginç aktivitelerden birisidir. Her insan günlük beslenme ihtiyacını karşılamak için yemek yapar. Ancak yemek yapma işi sevgili ile birlikte yapıldığı zaman hem eğlenceli hem de romantik bir zaman geçirme sebebi olabilir. Yemek ile birlikte özellikle pasta yapma işi sevgili ile yapılabilecek en keyifli işlerden birisidir.

MÜZİK ALETİ ÇALMAYI ÖĞRENME AKTİVİTESİ

Müzik aleti çalmayı öğrenme aktivitesi, yapılabilecek en ilginç aktivitelerden birisidir. Sevgililer ortak zevk olarak bir müzik aleti çalmayı öğrenerek keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilirler. Aynı müzik aleti üzerinden eğitim alan sevgililer, uzun süre bu uğraş üzerinden birlikte vakit geçirebilirler.

RESİM YAPMA AKTİVİTESİ

Resim yapma aktivitesi, yapılabilecek en ilginç aktivitelerden birisidir. Resim yapmak yetenek işi olsa da sevgililer için ortak bir dilde konuşmak ve uyumlu bir şekilde resim yapmak, keyifli zaman geçirmek anlamına gelmektedir. İki yetenekli sevgilinin ortak resim yapması, yapılabilecek en eğlenceli aktiviteler arasındadır.

ŞİİR OKUMA AKTİVİTESİ

Şiir okuma aktivitesi, yapılabilecek en ilginç aktivitelerden birisidir. Şiir okumak, sevgililer için yapılabilecek en romantik aktivitelerden birisidir. Sevgi dolu ve romantik zaman geçirmek isteyen sevgililer, karşılıklı duygularını ifade edebilmek için şiir okumaları çok duygusal anlar geçirmeleri sağlayacaktır.

KISKANDIRMA AKTİVİTESİ

Kıskandırma aktivitesi, yapılabilecek en ilginç aktivitelerden birisidir. Sevgililerin birbirlerini kıskandırmaktan büyük zevk aldıkları bilinen bir gerçektir. Şaşırtıcı gelse de sevgililer için yapılabilecek en farklı aktivitelerden birisi karşılıklı birbirlerini kıskandırma olarak gösterilebilir.

UZUN SÜRE VE SIKICA SARILMA AKTİVİTESİ

Uzun süre ve sıkıca sarılma aktivitesi, yapılabilecek en ilginç aktivitelerden birisidir. Sevgililerin birbirine yakın olmak için yapabilecekleri en etkili aktivite sarılmaktır. Sarılmak, çiftlerin birbirlerine olan sevgilerini göstermenin en kolay ve doğru yoludur. Uzun süre ve sıkıca sarılarak romantik anlar geçirmek mümkündür.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

62
604 Paylaşım, 62 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir