Şarj Konusunda En İyi 10 Telefon!


49
474 Paylaşım, 49 points

Cep telefonu kullanıcıları için en önemli konulardan birisi de şarjın uzun süre gitmesidir. Bir telefonun şarjı ne kadar uzun süre dayanırsa o kadar iyi olduğunu söylemek mümkündür. Bu yazımızda Şarj Konusunda En İyi 10 Telefon hakkında bilgi vereceğiz.

Şarjı uzun giden bir cep telefonu, hemen herkes için vazgeçilmez özellikler arasındadır. Telefonun şarjı ne kadar uzun süre dayanırsa, kullanımı da o kadar sağlıklı olacaktır. Bu nedenle cep telefonu alacak olan kişiler şarjı iyi giden telefonları daha çok tercih ederler.ŞARJ KONUSUNDA EN İYİ 10 TELEFON HANGİLERİDİR?

Şarj Konusunda En İyi 10 Telefon şu şekilde sıralanır;

  • Huawei P30 Pro
  • Moto G7 Power
  • Blackberry Key 2
  • Samsung Galaxy S10 Plus
  • Huawei Mate 20 Pro
  • Moto E 4 Plus
  • iPhone X
  • BlackBerry Motion
  • Moto E 5
  • iPhone XS

HUAWEİ P30 PRO CEP TELEFONUNUN ŞARJI NE KADAR DAYANIYOR?

Huawei P30 Pro cep telefonunun şarjı, uzun süre dayanan şarjlardan birisidir. 4.200 mAh kapasiteye sahip bir bataryası bulunan bu modelde kullanıcılar gün boyu video dahi izlese şarjı bitmeyecek ve telefon tüm gün kullanılabilecektir.

MOTO G 7 POWER CEP TELEFONUNUN ŞARJI NE KADAR DAYANIYOR?

Moto G 7 Power cep telefonunun şarjı, uzun süre dayanan şarjlardan birisidir. 5.000 mAh kapasiteye sahip bataryası bulunan bu modelde hızlı şarj özelliği de bulunmaktadır. Daha çok oyun oynayanlara yönelik olarak hazırlanmış bu telefon gün boyu şarj bitmeme garantisi de vermektedir.

BLACKBERRY KEY 2 CEP TELEFONUNUN ŞARJI NE KADAR DAYANIYOR?

BlackBerry Key 2 cep telefonunun şarjı, uzun süre dayanan şarjlardan birisidir. 3500 MaH kapasiteye sahip bataryası bulunan bu modelde 35 saate kadar şarjın dayanması garantisi verilmektedir. Telefona sahip olanlar, uzun süre şarj korkusu yaşamadan özgürce kullanım sağlayabilirler.

SAMSUNG GALAXY S10 PLUS CEP TELEFONUNUN ŞARJI NE KADAR DAYANIYOR?

Samsung Galaxy S10 Plus cep telefonunun şarjı, uzun süre dayanan şarjlardan birisidir. 4100 mAh kapasiteye sahip bataryası bulunan bu modelde kablosuz şarj olma özelliği bulunmaktadır. Gün boyu şarj sorunu çıkarmayan model, kullanıcılara güvenle telefon kullanma hakkını vermektedir.

HUAWEİ MATE 20 PRO CEP TELEFONUNUN ŞARJI NE KADAR DAYANIYOR?

Huawei Mate 20 Pro cep telefonunun şarjı, uzun süre dayanan şarjlardan birisidir. 4,200 mAh kapasiteye sahip olan bataryası bulunan bu modelde 40 W hızlı şarj ve kablosuz şarj olma özellikleri bulunmaktadır. Bu modele sahip olan kullanıcılar gün boyu şarj bitmesi gibi bir sorunla asla karşılaşmazlar.

MOTO E 4 PLUS CEP TELEFONUNUN ŞARJI NE KADAR DAYANIYOR?

Moto 4 Plus cep telefonunun şarjı, uzun süre dayanan şarjlardan birisidir. 5.000 mAh kapasiteye sahip bataryası bulunan bu modelde telefonu iki gün boyunca hiç şarj etmeden kullanma şansı sunulmaktadır.

İPHONE X CEP TELEFONUNUN ŞARJI NE KADAR DAYANIYOR?

iPhone X cep telefonunun şarjı, uzun süre dayanan şarjlardan birisidir. 2,716 mAh kapasiteye sahip bataryası bulunan bu modelde çok küçük olmasına karşılık gün boyu hiç şarj etmeden dayanan bir bataryaya sahip olmak mümkündür.

BLACKBERRY MOTİON CEP TELEFONUNUN ŞARJI NE KADAR DAYANIYOR?

BlackBerry Motion cep telefonunun şarjı, uzun süre dayanan şarjlardan birisidir. 4.000 mAh kapasiteye sahip bataryası bulunan bu modelde iki güne kadar şarj etmeden kullanım şansı bulunmaktadır.

MOTO E 5 CEP TELEFONUNUN ŞARJI NE KADAR DAYANIYOR?

Moto E 5 cep telefonunun şarjı, uzun süre dayanan şarjlardan birisidir. 4.000 mAh kapasiteye sahip bataryası bulunan bu modelde tüm gün sosyal medya hesaplarında gezmek ve cep telefonu ile konuşmak gibi işlemlerde asla bitmeyen şarj bulunmaktadır.

 İPHONE XS CEP TELEFONUNUN ŞARJI NE KADAR DAYANIYOR?

iPhone XS cep telefonunun şarjı, uzun süre dayanan şarjlardan birisidir. 2.658 mAh kapasiteye sahip bataryası bulunan bu modelde canlı video yapmak ve gün boyu farklı özellikleri kullanarak fotoğraf çekmek bile şarjın bitmesini sağlamamaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

49
474 Paylaşım, 49 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Komik Komik
120
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
84
lol
Aşk Aşk
72
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
48
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir