Sadece Netflix’te İzlenebilecek Ödüllü En İyi 10 Film


72
704 Paylaşım, 72 points

Netflix yayınladığı farklı türden filmlerin yanı sıra ödüllü filmleri izlemeyi seven takipçileri için de birbirinden ilgi çekici ödüllü filmleri bünyesinde barındırıyor. Bu yazımızda Sadece Netflix’te İzlenebilecek Ödüllü En İyi 10 Film hakkında bilgi vereceğiz.

Netflix yerli ve yabancı milyonlarca filme ev sahipliği yapıyor. Son yılların en popüler platformlarından birisi olan Netflix üzerinden ödüllü filmleri de izlemek mümkün. Özellikle bazı ödüllü filmleri sadece Netflix üzerinden izlemek söz konusu oluyor.SADECE NETFLİX’TE İZLENEBİLECEK ÖDÜLLÜ EN İYİ 10 FİLM HANGİLERİDİR?

Sadece Netflix’te İzlenebilecek Ödüllü En İyi 10 Film şu şekilde sıralanıyor;

  • The Power Of The Dog (2021) – IMDB: 6,8
  • Don’t Look Up (2021) – IMDB: 7,2
  • Ailem Robotlara Karşı (2021) – IMDB: 7,6
  • Single All The Way (2021) – IMDB: 6,1
  • 7 Tutsak (2021) – IMDB: 7,1
  • Space Sweepers (2021) – IMDB: 6,6
  • The Trial Of The Chicago 7 (2020) – IMDB: 7,8
  • The Call (2020) – IMDB: 7,1
  • Old Guard (2020) – IMDB: 6,7
  • Da 5 Bloods (2020) – IMDB: 6,5

THE POWER OF THE DOG FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Power of the Dog filmi, sadece Netflix’te izlenebilecek ödüllü en iyi 10 filmden birisidir. Filmde, birbirinden çok farklı karakterlere sahip olan Phil ve George isimli iki kardeşin Montana vadisinde çok büyük bir çiftliği yönetirken kardeşlerden George’ un bir anda dul bir kadına gönlünü kaptırması sonrasında bunu hazmedemeyen kardeşi Phil’ in bu kadını ortadan kaldırmak için yaptığı haince planlar konu edilmektedir.

DON’T LOOK UP FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Don’t Look Up filmi, sadece Netflix’te izlenebilecek ödüllü en iyi 10 filmden birisidir. Filmde, bir gök taşının insanlık için olan tehlikesini dünyaya duyurmak için harekete geçen Kate ve Dr. Randall isimli karakterlerin bunun için sosyal medyayı kullanmaları sonrasında hiç beklemedikleri durumlar ile karşı karşıya kalmaları konu edilmektedir.

AİLEM ROBOTLARA KARŞI FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Ailem Robotlara Karşı filmi, sadece Netflix’te izlenebilecek ödüllü en iyi 10 filmden birisidir. Filmde, hayalini kurduğu sinema okuluna giren ve ailesi ile birlikte okula doğru yola çıkan Katie isimli genç kızın ailesi ile geçirdiği yolculuk sırasında dünyanın robotlar tarafından istila edilmesine karşı teknolojiyi kullanarak onlara karşı verdikleri mücadele konu edilmektedir.

SİNGLE ALL THE WAY FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Single All the Way filmi, sadece Netflix’te izlenebilecek ödüllü en iyi 10 filmden birisidir. Filmde, noel’ de ailesinin yanına gitmeye karar veren ancak bekar olması nedeniyle ailesinin sürekli eleştirdiği Peter isimli karakterin yakın arkadaşına sevgili gibi davranma teklifi sonrasında annesinin de kendisine bir randevu ayarladığını öğrenmesi ile işlerin karışması konu edilmektedir.

7 TUTSAK FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

7 Tutsak filmi, sadece Netflix’te izlenebilecek ödüllü en iyi 10 filmden birisidir. Filmde, ailesine iyi bir yaşam sunmak için patronu Luca için Sao Paulo’ da bir hurdalık işini kabul eden 18 yaşındaki Mateus, kendisini bir anda hiç beklemediği bir insan ticareti içerisinde bulması sonrasında kendisi ve ailesinin geleceği arasında kalması konu edilmektedir.

SPACE SWEEPERS FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Space Sweepers filmi, sadece Netflix’te izlenebilecek ödüllü en iyi 10 filmden birisidir. Filmde, 2092 yılında uzayda başı boş gezen malzemeleri toplama işi olan uzay çöpçülüğünde çalışan bir grup gencin temizlik sırasında bir kitle imha silahı gören insansı robot bulmaları sonrasında kötü adamların hedefi haline gelmesi konu edilmektedir.

THE TRİAL OF THE CHİCAGO 7 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Trial of the Chicago 7 filmi, sadece Netflix’te izlenebilecek ödüllü en iyi 10 filmden birisidir. Filmde, barışçıl bir gösteri sırasında polis memurları ile karşı karşıya kalan ve yaşanan çatışmalar sonrasında ABD’ nin en çok konuşulan davası haline gelen bir olay konu edilmektedir.

THE CALL FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Call filmi, sadece Netflix’te izlenebilecek ödüllü en iyi 10 filmden birisidir. Filmde, yeni taşındığı evde kendisine gelen bir telefonla bir seri katilin hedefi olduğunu fark eden genç bir kadının bu katilden kurtulmak için verdiği zorlu mücadele konu edilmektedir.

OLD GUARD FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Old Guard filmi, sadece Netflix’te izlenebilecek ödüllü en iyi 10 filmden birisidir. Filmde, yüzyıllar boyunca insanlığı korumak için mücadele eden bir grup ölümsüzün insanlar tarafından keşfedilmesi sonrasında bu grup üzerinden birtakım deneyler yapılmak istenmesi ile yaşananlar konu edilmektedir.

DA 5 BLOODS FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Da 5 Bloods filmi, sadece Netflix’te izlenebilecek ödüllü en iyi 10 filmden birisidir. Filmde, yıllar önce savaştıkları Vietnam’ da bıraktıkları mirası geri almak için manga komutanlarının mezarını bulmak ve orada gömülü altınları bulmak üzere harekete gelen afro Amerikalı 4 adamın yaşadıkları olaylar konu edilmektedir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

72
704 Paylaşım, 72 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir