Saçına Zarar Vermeden Düzleştirmek İsteyenler İçin En İyi 10 Saç Düzleştiricisi


104
1k Paylaşım, 104 points

Kadınlar saçlarını farklı şekillere sokmak için sıklıkla saç düzleştiricilerini kullanırlar. Saç düzleştirme konusunda yorulmadan ve rahatça işlem yapabilmek için kaliteli bir düzleştirici kullanmak gerekir. Bu yazımızda Saçına Zarar Vermeden Düzleştirmek İsteyenler İçin En İyi 10 Saç Düzleştiricisi hakkında bilgi vereceğiz.

Saç düzleştiriciler, kadınların kişisel bakımlarını evlerinde kolayca yapmalarını sağlamak amacıyla hazırlanmış bir kozmetik ürünüdür. Piyasada birçok farklı saç düzleştirici bulunmaktadır. İyi bir performans için doğru saç düzleştiriciyi seçmek gerekir.SAÇINA ZARAR VERMEDEN DÜZLEŞTİRMEK İSTEYENLER İÇİN EN İYİ 10 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİSİ HANGİLERİDİR?

Saçına Zarar Vermeden Düzleştirmek İsteyenler İçin En İyi 10 Saç Düzleştiricisi modelleri şu şekilde sıralanır;

  • Philips Pro Keratin HP8361/0
  • Arzum Superstar
  • Remington Keratin Protect S8540
  • Rowenta Power Straight
  • Arzum 5035 Mona Sense
  • Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra
  • Fakir Harvey
  • Babyliss ST327E Diamond Slim
  • Vestel Defne
  • Braun Satin Hair 7

PHİLİPS PRO KERATİN HP8361/0 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Philips Pro Keratin HP8361/0 saç düzleştirici, en çok tercih edilen düzleştiricilerden birisidir. İpeksi ve parlak saçlara sahip olmak için tercih edilebilecek bu model, içeriğindeki keratin katkılı seramik plakları sayesinde oldukça başarılı sonuçlar sunmaktadır. 2300  ye kadar ısınabilen bu saç düzleştirici, saça en uygun sıcaklığı otomatik olarak belirlemektedir. Kısa sürede ısınma özelliğinin yanı sıra saça zarar vermeden düzleştirmeyi de garanti eder.

ARZUM SUPERSTAR SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Arzum Superstar saç düzleştirici, en çok tercih edilen düzleştiricilerden birisidir. Saçları tararken düzleştirme özelliğine sahip olan bu model, seramik kaplaması ile kısa sürede düzleştirme işleminin gerçekleşmesini sağlar. 9 farklı sıcaklık ayarına sahip olan Arzum Superstar, soğuk uçları sayesinde çok daha kolay kullanılmaktadır. Saçın doğal hacmini korumak amacıyla özel tasarlanmış düzleştiricide led göstergesi bulunmaktadır.

REMİNGTON KERATİN PROTECT S8540 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Remington Keratin Protect S8540 saç düzleştirici, en çok tercih edilen saç düzleştiricilerden birisidir. Saçlara zarar vermeden düzeltme özelliğine sahip olan bu model, seramik plaklarında bulunan keratin yağı sayesinde saçların çok daha güçlü, sağlıklı ve canlı şekilde düzleşmesini sağlar. 15 saniyede hızlı ısınma özelliğine sahip olan bu saç düzleştiricisinde 9 farklı ısı ayarı bulunmaktadır.

ROWENTA POWER STRAİGHT SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Rowenta Power Straight saç düzleştirici, en çok tercih edilen saç düzleştiricilerden birisidir. Diğer düzleştiricilerden %33 daha hızlı düzleştirme özelliğine sahip olan bu model, özel tasarlanmış fırça ucu ile dikkatleri çekmektedir. En kabarık ve hacimli saçları bile kısa sürede düzleştirmeye yarayan bu düzleştirici, 3 farklı ayar özelliğini sunmaktadır.

ARZUM 5035 MONA SENSE SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Arzum 5035 Mona Sense saç düzleştirici, en çok tercih edilen saç düzleştiricilerden birisidir. Uygun fiyatı ile dikkatleri çeken bu model, popüler düzleştiriciler arasındadır. 1000 – 2300 arasında sıcaklık ayarı sunan model, içerdiği argan yağı katkısı ve keratin katkılı plakalar sayesinde hızlı şekilde düzleşme sağlamaktadır.

REMİNGTON S5505 PRO-CERAMİC ULTRA SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra saç düzleştirici, en çok tercih edilen saç düzleştiricilerden birisidir. Kuaför kalitesinde saç yapma garantisi sunan bu model, 1500 – 2300 arasında sıcaklık sunmaktadır. Çok kısa sürede en yüksek ısı derecesine ulaşma özelliğine sahip olan bu düzleştirici, ısı geçirmez kılıfı sayesinde daha rahat şekilde düzleştirme sağlar. Düzleştiricinin 60 dakikada otomatik kapanma özelliği bulunmaktadır.

FAKİR HARVEY SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Fakir Harvey saç düzleştirici, en çok tercih edilen saç düzleştiricilerden birisidir. Saçın elektriklenmesini ve yıpranmasını önleyen teknolojiye sahip olan bu model, Tourmaline seramik kaplı plakalara sahiptir. En fazla 2000 ye kadar ısınabilen bu düzleştirici, kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilen modellerden birisidir.

BABYLİSS ST327E DİAMOND SLİM SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Babyliss ST327E Diamond Slim saç düzleştirici, en çok tercih edilen saç düzleştiricilerden birisidir. Elmas katkılı seramik kaplamaya sahip olan bu model, göz alıcı ve parlak saçlara sahip olmayı sağlar. Üç farklı programa sahip olan bu düzleştirici, 6 farklı ısı ayarı sunmaktadır. Ürün sayesinde tek seferde dümdüz saçlara sahip olmak mümkün olacaktır.

VESTEL DEFNE SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Vestel Defne saç düzleştirici, en çok tercih edilen saç düzleştiricilerden birisidir. Uzun kablo boyu ile kolay kullanım sağlayan bu model, çok kısa sürede ısınma özelliği ile kısa sürede kullanıma hazır hale gelmektedir. Elektriklenmeyi önleyici seramik plakalara sahip olan düzleştirici, en fazla 2300 ye kadar ısı sağlamaktadır.

BRAUN SATİN HAİR 7 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Braun Satin Hair 7 saç düzleştirici, en çok tercih edilen saç düzleştiricilerden birisidir. Oldukça dayanıklı seramik plakalara sahip olan bu model, saçları normalden 3 kat daha yumuşak şekilde düzleştirir. En fazla 2000 ısı sunan bu düzleştirici, iyon özelliği ve otomatik kapanma özelliği sayesinde oldukça ilgi gören modeller arasında yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

104
1k Paylaşım, 104 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir