Rüyada Zabıta Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


68
664 Paylaşım, 68 points

RÜYADA ZABITA GÖRMEK NEDİR?

Rüyada zabıta görmek, rüya sahibinin çevresindeki birçok insandan atılgan olmasına, kimsenin cüret edemediği davranışlarda bulunmasına ve kimi tarafından desteklenirken kimi tarafından da abartı bulunarak dışlanacağına delalet eder. Zabıta görmek, bazen de yakın çevreden bir kişi ile girişilecek bir işten zarar görmeye, tartışmalar yaşamaya,  kırgınlıkların artmasına ve elde olan sermayenin boş yere tükenmesine işaret etmektedir.RÜYADA ZABITA OLDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada zabıta olduğunu görmek, rüya sahibinin topluma fayda sağlayacağı bir işte görev alacağına ve hayırlı işler yapacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin meslek yaşantısında kendini ilerleterek, iyi bir konuma ulaşacağına, saygınlık kazanacağına, herkes tarafından tercih edilen bir kişi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin aynı zamanda birçok gence yol göstererek tecrübelerini paylaşacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

RÜYADA RESMİ GİYSİLİ BİR ZABITA GÖRMEK NEDİR?

Rüyada resmi giysili bir zabıta görmek, kişinin bir grup insanla yapacağı işte topluma sağlayacağı faydalar sayesinde saygı ve itibar göreceğine, yaptığı projeler ile büyük yankı uyandıracağına, büyük bir kitleye hitap edileceğine ve bu sayede başarıların art arda geleceğine delalet eder.

RÜYADA SİVİL KIYAFETLİ BİR ZABITA GÖRMEK NEDİR?

Rüyada sivil kıyafetli bir zabıta görmek, rüya sahibinin bir topluluk ile yapılan işte başta gelen isimlerden olacağına, bir grubu yönetip yönlendireceğine, güçlü bir lider konuma geleceğine delalet eder.

RÜYADA ZABITADAN KAÇTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada zabıtadan kaçtığını görmek, rüya sahibinin tüm varlığıyla ve isteğiyle giriştiği bir işte hesap etmediği bazı durumlardan kaynaklanan sorunlar yüzünden zarar edeceğine ve tüm çabalarına rağmen düştüğü durumdan kurtulamayacağına delalet eder.

RÜYADA ZABITADAN CEZA YEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada zabıtadan ceza yediğini görmek, rüya sahibinin uzun zamandır yapmak istediği bir işi çevresinden hiçbir yardım almadan kendi çaba ve gayretleriyle başaracağına, şans yıldızının parlayacağına ve kâr elde edeceğine delalet eder.

RÜYADA BİR AKRABANIN ZABITA OLDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bir akrabanın zabıta olduğunu görmek, hane içerisindeki bir üyenin kazandığı başarılar sayesinde çevresindekilerde örnek olacağına, rüya sahibinin kazandığı ün sayesinde yakın çevresindeki kişilerin bu durumu avantaja çevirerek fayda sağlamasına delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

68
664 Paylaşım, 68 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir