Rüyada Yüzmek, Tabiri Nedir Ne Anlama Gelir


59
574 Paylaşım, 59 points

Rüyada yüzmek, başarı anlamına gelmektedir. Rüyada yüzülen suyun temiz ya da kirli olması, rüyayı temelden etkiler. Genel olarak rüyasında yüzdüğünü gören bir kişi için çok başarılı olacağını söylemek mümkündür. Bu yazımızda rüyada yüzmek tabirinin anlamı hakkında bilgi vereceğiz.

RÜYADA YÜZMEK TABİRİ NEDİR?Rüyada yüzmek, kişinin çok başarılı bir iş hayatına sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Kişi ticaretle uğraşıyorsa çok büyük bir anlaşma yapar, normal çalışıyorsa terfi ya da zam alır.

RÜYADA TEMİZ SUDA YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada temiz suda yüzmek, kişinin yapacağı bir yolculuk sonunda çok başarılı olacağı şeklinde yorumlanır. Suyun kirli olmasından ise tam tersi anlam çıkartılacaktır.

RÜYADA DENİZDE YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada denizde yüzdüğünü görmek, kişinin hedefine ulaşacağı ve başarı elde edeceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre denizde yüzmek, kişinin hapis edileceği anlamına gelmektedir.

RÜYADA YÜZEREK KIYIYA ÇIKMAK TABİRİ NEDİR?

Rüyada yüzerek kıyıya çıkmak, kişinin tüm sıkıntılarından kurtulacağı ve hayalini kurduğu her şeye sahip olacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA NEHİRDE YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada nehirde yüzdüğünü görmek, kişinin akıntısı yüksek ve bulanık bir suda yüzüyorsa günahlarının arttığı, temiz ve akıntısız bir suda yüzüyorsa huzur bulacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA MASMAVİ DENİZDE YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada masmavi denizde yüzmek, kişinin iş hayatında başarı, özel hayatında huzur elde edeceği, müjdeli bir haber alacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA GÖLDE YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada gölde yüzmek, kişinin yanlış işler peşinde koşacağı ve bu işlerden vazgeçerek iyi yola dönmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA DİPTEN YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada dipten yüzmek, kişinin gizli işler çevirdiği ve bu işlerin sonunda ya hapis cezası ya da esaret göreceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA KARADAN YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada karadan yüzmek, kişinin kendisini hapiste ve esaret altında gibi hissedeceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA YÜZERKEN KORKTUĞUNU GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada yüzerken korktuğunu görmek, kişinin bir hastalıkla uğraşacağı, birisinden düşmanlık göreceği ve üzüntü yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA YÜZEMEMEK – BOĞULMAK TABİRİ NEDİR?

Rüyada yüzemediğini – boğulduğunu görmek, kişinin iş hayatında karşısına zorlukların çıkacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA YÜZME BİLMEDİĞİ HALDE YÜZDÜĞÜNÜ GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada yüzmeyi bilmediği halde yüzdüğünü görmek, kişinin çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceği, ticari hayatının düzene gireceği, her işten karlı şekilde çıkacağı, yaptığı işlerle büyük takdir toplayacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA OKYANUSTA YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada okyanusta yüzmek, kişinin çok geniş çaplı işlere gireceği ve bu işler sonucunda hatırı sayılır bir servet elde edeceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA HAVUZDA YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada havuzda yüzmek, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağı, emeklerinin karşılığında nankörlük göreceği, vefasız insanlarla karşılaşacağı ve mutsuz olacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA AKARSUDA YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada akarsuda yüzmek, kişinin gerçek yaşamda enerjisinin iyi olacağı, çevresindeki insanlarla olumlu görüşmeler yapacağı ve rahatlayacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA YÜZMEYİ ÖĞRENMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada yüzmeyi öğrenmek, kişinin düşmanları ile baş etme konusunda kendisini geliştireceği ve zarar görmeden kendisini koruyabileceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SIRT ÜSTÜ YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada sırt üstü yüzmek, kişinin çok yorulduğu ve dinlenmeye ihtiyacının olduğu, çektiği sıkıntıların sonunda refaha ulaşacağı, sefa süreceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA KAPLICADA YÜZMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada kaplıcada yüzmek, kişinin yeni bir ev alacağı ve  iş hayatında çok istediği mevkie yükseleceği, maddi açıdan çok ferahlayacağı şeklinde yorumlanır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

59
574 Paylaşım, 59 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
97
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir