Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


83
814 Paylaşım, 83 points

RÜYADA YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yağmur yağdığını görmek genellikle olumlu şekilde yorumlanmaktadır. Yağmur gökyüzünden toprağa düştüğü andan itibaren toprağı adeta yeniden canlandıran, hayata döndüren bir unsurdur. Eski inanışlarda yağmur bolluk ve bereketi sembolize eder. Rüyalarımızı süsleyen yağmur taneleride çoğu zaman iyi ve hayırlı şeylere yorulmuştur. Yağmur miktarı ne kadar fazla olursa, getireceği olumlu şeylerinde miktarıda fazlalaşmaktadır. Rüyalarda yağmur malk, mülk, zenginlik, servet gibi anlamlara gelmektedir. Rüyayı görüş şekline göre farklı anlamlar kazanan rüya bazen güzellik, gösteriş anlamlarınada gelmektedir.

Rüyada yağmur hayatı olumsuz şekilde etkilemeyecek bir hızla yağıyorsa bu yağdığı yerlere bolluk ve bereket getirdiği anlamını taşır. Yağmurun yağış şekli rüya sahibine huzur ve mutluluk veriyorsa, gerçek hayatında da bol nimete, rızka ve berekete ulaşacağına delalet eder. Rüyada yağmur dışarıda yağmak yerine evin içerisinde yağıyorsa bu zıtlığın verdiği bir olumsuzluğa dönüşerek nimette ve rızkta azalmaya veya mal kaybına uğranılacağına işaret etmektedir. Bu durumlardan farklı olarak ev içerisinde yağan yağmur bazen de ev ahalisinden birinin onu huzursuz edecek bir olay yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.Rüyada yağmur yağdığının görülmesi bazen engelleyici bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Rüya sahibinin planladığı bir seyahette sorunlar oluşacağına, işlerinin kesintiye uğrayacağına delalet eder. Rüyada yağmur bir kıyameti andıracak şekilde şiddetli yağıyorsa, ve insanlar bundan zarar görüyorsa, bu durum oluşacak bir kötü durumu işaret etmektedir.

RÜYADA SAĞNAK YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yağmurun sağanak bir şekilde yağması yağmurun şiddetine göre farklı şekilde yorumlanmaktadır. Yağmur yağdığı bölgeyi zarara uğratarak birşeyleri yok ediyorsa, olumsuzlukların ve kötülüklerin habercisi olarak yorumlanır. Bu durumun tam aksine yağmurun ideal bir hızda yağması rüya sahibinin bol kazanç sağlayacağına işlerinin yolunda gideceğine ve bereketli bir döneme gireceğine delalet eder.

 

RÜYADA YAĞMURDA YÜRÜDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yağmurlu bir havada yürüyüş yapmak oldukça güzel ve hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin içini yiyip kemiren bir dertten kurtulacağına, kendini boş yere sıkıntıya sokarak huzursuz olmasına neden olan durumlardan uzaklaşarak huzura ereceğine delalet eder.

RÜYADA YAĞMURDA ISLANDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada Yağmurda Islandığını görmek, rüya sahibi için oldukça güzel ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Yağmurda ıslanan kişi dini değerlerine bağlı, hak yolunda ilerleyen ve Allah’ın hayırlı kulları arasına girmeyi başaran kişi olarak yorumlanmaktadır. Yağmur bu rüyada Allah’ın sonsuz rahmetini ve bereketini sembolize etmektedir.

 

RÜYADA YAĞMURUN ÇİSELEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yağmurun çiselendiğini görmek olumlu anlamlar taşır. Rüya sahibi için bu rüya işlerinin yolunda gideceğine onun için hayırlı kapılar açılacağına delalet eder. Ancak yağmurun çiseleyerek yağması bu durumun zamana yayılacağının da bir göstergesidir. Sabırlı olunması gerekmektedir.

RÜYADA EVİN İÇİNE YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yağmurun hanenin içerisine yağması yağmurun yağış miktarına göre farklı anlamlar taşır. Eğer evde bulunan eşyalar ve kişiler bu yağmurdan zarar görmüyorsa aile bağlarının kuvvetleneceğine, evin içerisinde bereketin çoğalacağına, kısa bir süre içerisinde yeni bir ailenin kurulacağına ve sağlıklı bir çocuğa işaret etmektedir. Evin içerisindeki yağmur eşyalara ve kişilere zarar verecek boyutta ise bu durumda aile içerisinde anlaşmazlıkların olacağına sıkıntıların ve dertlerin baş göstereceğine delalet eder.

 

RÜYADA YAĞMURUN ŞİDDETLİ YAĞMASI NEDİR?

Rüyada yağmurun şiddetli yağması farklı anlamlar taşır. Yağan bölgede bir yıkıma neden olan yağmurlar kişinin hayatında da birşeylerin olumsuz gideceğine sorunların ve sıkıntıların arda arda geleceğine, zor zamanlar atlatılacağına işaret eder. Fakat yağmurun normal şekilde yağması verdiği kararların sağlam bir şekilde arkasında durulacağına, yaptığı işlerde iyi bir maddi gelir kazanılacağına, bereketli bir döneme girileceğine ve bolluk içinde yaşanılacağına delalet eder.

RÜYADA ÇAMURLU YAĞMUR SUYU GÖRMEK NEDİR?

Çamur bulanıklık ve bilinmezliktir. Bu yüzden yağmurun saf suyunun rengini değiştiren bu unsur rüyayı gören kişi içinde pek olumlu anlamlar taşımaz. Rüyada çamurlu yağmur suyu görmek iyi başlayan bir işin olumsuz bir şekilde sonuçlanacağına, sıkıntıların zamanla artış göstereceğine işlerin sekteye uğrayacağına veya yakın çevresinde oluşan bir dedikoduya karışacağına ve çevresindekilerin güvenini sarsacağına işaret etmektedir.

RÜYADA YAĞMUR SUYUNDA YÜZDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yağmur suyunda yüzdüğünü görmek git gide artan sıkıntılardan bir süreliğine de olsa uzaklaşılacağına delalet eder. Hayatında oluşacak yeni bir iş fırsatına, elinde bulunan sermaye ile uzun bir süre idare etmeye, kendisine uygun biriyle hayatını birleştirmeye işaret etmektedir.

RÜYADA DOLU YAĞDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yağmurun dolu şeklinde yağması, mesleki çok açıdan iyi bir fırsat yakalanacağına fakat işinde ilerleme kaydedecekten bazı sıkıntılı durumlar ve sorunlar yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin zor bir durumda kalacağına, attığı adımlarda ve ilerlediği yolda engeller ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

RÜYA YAĞMURUN YAĞMASI İÇİN DUA ETMEK NEDİR?

Rüyada yağmurun yağması için dua etmek kişinin içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bir takım yollara başvuracağına, ancak yaptığı işte kararlı ve kendinden emin adımlarla ilerlemesi gerektiğine, yeterli sabrı gösterdiği takdirde mükafatını fazlasıyla alacağına işaret etmektedir. Güzel bir geleceğe , iş hayatında oluşacak yeni fırsatlar ve projelere aynı zamanda iki kardeş arasındaki dargınlığın son bulacağına da delalet eder.

RÜYADA DENİZDE YÜZERKEN YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Oldukça güzel ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yapmak istediği işte üstün başarılar elde edeceğine , şansının yaver gideceğine, işinin zamanla büyüyeceğine ve yaptığı ortaklıklarda maddi açıdan güçlü bir gelir elde edeceğine, sağlıkla ilgili tüm sıkıntılarının son bulacağına işaret etmektedir.

RÜYADA YAĞMUR YAĞARKEN HORTUM ÇIKMASI NEDİR?

Rüyada yağmur yağarken aynı zamanda hortum çıkması, meslek hayatı ile ilgili olumlu gelişmelere, mevki ve makam sahibi olunacağına ve iş hayatında yüklü miktarda gelir elde edileceğine işaret etmektedir. Fakat yanlış alınan bir karar yüzünden beklenmedik olaylarda karşılaşılacağına, aile üyeleri arasında anlaşmazlıklar yaşanacağına ve hesapta olmayan durumlar ile karşı karşıya gelineceğine delalet eder.

RÜYADA YAĞMUR YAĞARKEN ŞİMŞEK ÇAKMASI NEDİR?

Rüyada yağmur yağarken şimşek çakması meslek hayatında önemli bir konuma gelineceğine, hane içinde çok hayırlı ve güzel kararlar alınacağına, fakat bu durumun sonrasında büyük sıkıntılar yaşanacağına ve hoş olmayan bir duruma düşüleceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin aynı zamanda iyi geçinemediği bir insanla aynı ortamda bulunmak zorunda kalacağına ve bu durum yüzünden sıkıntı yaşayacağına işaret etmektedir.

RÜYADA YAĞMUR YAĞDIĞI SIRADA ŞEMSİYE AÇMAK NEDİR?

Rüyada yağmur yağarken şemsiye açmak uyarı niteliğinde bir rüyadır. Yapılan işlerde ve atılan adımlarda dikkatli olunmasına dikkat çeker. Rüya sahibi hayatının sorunsuz bir şekilde ilerlediğini düşünürken, başına beklenmedik bir olay gelebileceğine ve işlerin sarpasarabileceğine delalet eder. yanlış kararlar yüzünden başının ağrıyacağına, sıkıntıların üst üste geleceğine ve iş ile ilgili maddi kayıplar yaşanacağına işaret etmektedir.

RÜYADA YAĞMUR VE KARIN BİRLİKTE YAĞMASI NEDİR?

Genel anlamıyla olumlu anlamları olan bir rüyadır. Rüyada yağmur ve karın birlikte yağması çok sevilen bir aile dostunun yardımıyla yapılan bir işten galip gelineceğine ve büyük başarılar sağlanacağına delalet eder. Meslek hayatında mevki ve makam sahibi olunacağına, kısa sürede gözde bir hale gelineceğine, yeni bir aileye, yepyeni imkan ve olanaklara sahip olunacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayalini kurduğu şeylere kolaylıkla ulaşacağına ve önüne çıkan engelleri kolaylıkla aşacağına delalet eder.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

83
814 Paylaşım, 83 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir