Rüyada Yabancı Adam Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


74
724 Paylaşım, 74 points

RÜYADA YABANCI ADAM GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yabancı adam görmek, rüya sahibinin sonuçlarını hesaplamadan girişeceği bir iş şeklinde yorumlanır. Yabancı adam, iş hayatında zorlu yollardan geçileceğine, büyük risk almayı gerektirecek durumlara, rüya sahibinin yapacağı hamlelerde çok dikkatli ve özenli davranması gerektiğine işaret etmektedir. Rüyada yabancı adam görmek, rüya sahibinin insanları iyi tanımadan güvenmemesi gerektiğine, samimiyetiden emin olmadığı kimseyle sırlarını paylaşmaması gerektiğine delalet eder. Kötü bir amaç taşımadığını düşündüğü insanlar tarafından ihanete uğranılacağı ve zor durumlara düşürüleceği şeklinde de yorumlanabilir.RÜYADA YABANCI BİR ERKEK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yabancı bir erkek görmek, rüya sahibinin meslek hayatında bazı tehlikleli durumlar atlatacağına, kötü niyetli insanlar ile tanışılacağına delalet eder. Rüyada yabancı bir erkek görmek aynı zamanda hane içinde oluşacak huzursuzluklara, dedikodulara, kavgalara işaret etmektedir. Eşler arasına soğukluk gireceği, kişinin meslek hayatında bazı rakipleri tarafından ayağının kaydıralacağı şeklinde de yorumlanabilir.

RÜYADA YABANCI BİR KADIN GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yabancı bir kadın görmek, rüya sahibinin zamanında tüm samimiyetine inanarak birçok paylaşımda bulunduğu bir insan tarafından ihanete uğramaya, sırlarının açığa dökülmesine hem arkadaş çevresinde hemde hane içinde çok zor durumlara düşerek, sıkıntılar yaşamaya ve bunalıma girmeye delalet eder. Rüyada yabancı bir kadın görmek aynı zamanda rüya sahibinin yıldızının çok düşük olduğuna, art niyetli insanların gözlerine gelmeye işaret etmektedir. Rüya sahibinin erkek olması halinde eşiyle arasına başka bir kadının gireceğine, aralarının bozulacağına ve evliliklerinin sarsılacağına işaret etmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

74
724 Paylaşım, 74 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir