Rüyada Vaaz Olduğunu Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


75
734 Paylaşım, 75 points

RÜYADA VAAZ OLDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada vaaz olduğunu görmek, rüya sahibinin meslek hayatında yıllardır hedeflediği konuma tüm emek ve çabaları neticesinde ulaşacağını görmesine, yakaladığı çıkış sayesinde sürekli artan bir başarı sağlayacağına fakat bazı kötü niyetli insanların çevirdiği dolaplar yüzünden hakkı olan koltuğa oturamayacağına, haksızlığa uğrayacağına işaret eder.  Fakat rüya sahibinin sonrasında üreteceği akıllıca çözümler sayesinde herkesin gerçek yüzünü ortaya çıkaracağına ve kendini ispatlayacağına delalet eder. Rüyada vaaz görmek bazende gönül ilişkilerinde huzura erişileceği ve çok hayırlı bir nikâh ile dünya evine girileceği şeklinde de yorumlanabilir.RÜYADA VAAZ VERDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada vaaz verdiğini görmek rüya sahibinin çok sevdiği bir yakınının talihsiz olaylar yaşayacağına, zor durumlara düşeceğine ve tüm düzeninin alt üst olacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu sorunu kendisininmiş gibi sahipleneceğine, bu kişiye yardım elini uzatarak onun ve ailesinin hayır dualarını alacağına işaret etmektedir. Yapılan iyiliklerin bir mükafatı olarak meslek hayatında bolluk ve bereketin artacağına, güzel insanlar ile karşılaşılacağına ve huzurlu bir yaşam sürüleceğine delalet eder.

RÜYADA VAAZ VEREN HOCA GÖRMEK NEDİR?

Rüyada vaaz veren hoca görmek, rüya sahibinin geleceği için atacağı adımlarda, akıl danışacağı, tecrübelerinden faydalanacağı, maddi ve manevi açıdan destek göreceği akıllı bir kişiye işaret etmektedir. Vaaz veren hoca görmek bazende hastalıkların son bulacağına, mutlu bir hane yaşantısına, hayırlı bir ömür geçirmeye delalet eder.

RÜYADA VAAZ DİNLEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada vaaz dinlediğini görmek, rüya sahibinin daha önce yaşadığı kötü iş tecrübelerinden sonra kendini toparlayarak daha emin adımlar atacağına, işine dör elle sarılmaya ve bu sayede başarılar elde etmeye işaret etmektedir. Hane içinde yaşanacak güzel olaylara, maddi açıdan rahat bir döneme girmeye, sevindirici haberlere, meslek yaşantısında yeni fırsatlar ile karşılaşacağına delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

75
734 Paylaşım, 75 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir