Rüyada Üç Harflileri Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


76
744 Paylaşım, 76 points

RÜYADA ÜÇ HARFLİLERİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada üç harflileri görmek, rüya sahibinin hayatına kara bir bulutun çökeceğine, meslek hayatında ve hane içerisinde can sıkıcı olayların yaşanacağına, huzursuzluğun artacağına, piskolojik açıdan sarsılmaya delalet eder. Üç harflileri gören kişinin, dünya hayatının geçiciliğini gözardı erderek, her türlü kuralı çiğneyen, haksızlık yapan, yasadışı işlere başvuran sahtekarlık  bir kişi ile tanışacağı şeklinde de yorumlanır.RÜYADA ÜÇ HARFLİLERLE İLİŞKİYE GİRDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada üç harflilerle ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibini olumsuz yönde etkileyen, içini karartan ve kafasını meşgul eden tüm sıkıntılarından yavaş yavaş kurtulacağına, şansının yeniden artacağına, yaşadığı üzücü olayların birdaha tekrarlanmaycağına, çevresinde ona zararı dokunan kişilerden uzaklaşılacağına delalet eder.

RÜYADA ÜÇ HARFLİ ÖLDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada üç harfli öldürdüğünü görmek rüya sahibinin, kötü kalpli, dolandırıcı, çevresindeki herkesi kötü durumlara sokan birine farkında olmadan iyilik yapacağına ve onu içine düştüğü durumdan çekip alacağına delalet eder.

 

RÜYADA ÜÇ HARFLİNİN MUSALLAT OLMASI NEDİR?

Rüyada üç harflinin musallat olması rüya sahibinin, çevresinde onu her türlü kötü duruma sokan, işlerini bozan, mutluluğuna engel olmaya çalışan, huzurunu kaçıran bir kişi yüzünden sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder.

 

RÜYADA ÜÇ HARFLİLERİ HİSSETTİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada üç harflileri hissettiğini görmek, rüya sahibinin çevresindekileri huzursuz eden, kötülük yapan, zor durumlara düşüren birine meydan okuyacağına ve bu duruma engel olmak için her türlü çabayı göstereceğine delalet eder.

RÜYADA ÜÇ HARFLİLERLE UĞRAŞTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada üç harflilierle uğraştığını görmek rüya sahibinin meslek hayatıyla ilgili bir çöküş yaşayacağına oluşacak maddi kayıplara fakat zamanla bu durumlardan kurtulup eski zamanlarına döneceğine delalet eder.

RÜYADA ÜÇ HARFLİLER İLE KONUŞTUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada üç harfliler ile konuştuğunu görmek iyi bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin çok sevdiği iki kişinin tartışmaları arasında kalacağına ve iki tarafında baskısı altında kalarak üzüleceğine delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

76
744 Paylaşım, 76 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Komik Komik
120
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
84
lol
Aşk Aşk
72
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
48
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir