Rüyada Tabak Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


66
644 Paylaşım, 66 points

RÜYADA TABAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada tabak görmek, rüya sahibinin hayatını çekip çevirmek için gösterdiği çabaya, evinde sıcak bir yemek pişmesi için gecesini gündüzüne katarak canla başla çalışmasına delalet eder. Tabak görmek, hayatını ailesine ve onun ihtiyaçlarını karşılamaya adayan, kendini hep arka plana atarak fedakarlıkta bulunan kişiyi sembolize etmektedir. Rüya sahibinin kimseye minnet etmeden haramdan uzak duracağına ve kendi yağında kavrulup gideceğine delalet eder.

Rüyada tabak görmek, rüya sahibinin az ile yetinebilen, elindekinin kıymetini bilen insani hırslara kapılmadan sınırsız istek ve taleplerde bulunmayan, israftan uzak duran bir kişi olduğuna delalet eder. Kalbinde her zaman iyi niyet taşıyan bu insanın, eli asla harama bulaşmayacağına herkes tarafından saygı duyulan ve imrenilen bir yaşantıya sahip olacağına, iyiliklerini bulaştırarak çoğaltacağına işaret etmektedir.RÜYADA TABAK ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada tabak aldığını görmek, rüya sahibinin meslek hayatı ile ilgili yorumlanmaktadır. Tabak aldığını görmek, iş hayatına yeni bir soluk getiren kişinin beklediği çıkışı yakalayacağına ve başarıların ard arda sıralanacağına delalet eder. Durgun dönemleri geride bırakarak sıcak paranın artış göstereceği bir döneme geçileceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA TABAK KIRDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada tabak kırıldığını görmek, rüya sahibinin sabırsızlıkla beklediği bir işin olumsuz şekilde sonuçlanacağına, büyük hayal kırıklıklarına ve üzüntüyle birlikte artacak göz yaşlarına delalet eder. Rüya sahibinin bir süre kendini çevreden soyutlayacağı ve içine kapanarak durgunlaşacağı şeklinde de yorumlanabilir.

RÜYADA TABAK YIKADIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada tabak yıkadığını görmek, rüya sahibinin sonrasını düşünmeden hareket edip elindeki paraları çarçur edeceğine ve bundan dolayı sıkıntılı günler yaşayacağına, elindeki tüm birikimini tükettikten sonra ise daha kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

RÜYADA TABAK HEDİYE ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada tabak hediye aldığını görmek, rüya sahibinin çok sevineceği bir haber alacağına veya olmasını beklediği bir işin istediği şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
644 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
73
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir