Rüyada Silah Görmek, Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelmektedir?


73
714 Paylaşım, 73 points

Rüyada siyah görmek, genel anlamda hayırla yorumlanmaktadır. Silahın anlam; saygınlık, kudret, zafer, başarı, mevki, yükselmek ve rütbe olarak gösterilmektedir. Bir kişinin rüyasında silah görmesi çok iyi görülmektedir. Bu yazımızda rüyada silah görmek tabiri hakkında bilgi vereceğiz.

RÜYADA SİLAH GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Riyada silah görmek, kişinin tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağı, sağlık sorunlarını aşacağı ve borçlarından kurtulacağı şeklinde yorumlanır.RÜYADA SİLAH DOĞRULTUDUĞUNU GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada kendisine silah doğrultulduğunu görmek, kişinin iş hayatında yaşadığı kötü olaylar nedeni ile uğradığı zararın telafi edileceği, huzurlu ve mutlu günler yaşamaya başlayacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH ATEŞLEDİĞİNİ GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah ateşlediğini görmek, kişinin bütün arzu ve dileklerinin yerine geleceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH KUŞANDIĞINI GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah kuşandığını görmek, kişinin büyün bir başarıya imza atacağını ve kısmetinin açılacağı, hastalığı varsa şifa bulacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH SAKLADIĞINI GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah sakladığını görmek, kişinin düşmanlarının kozlarını açık oynamayacakları ve kendi aleyhine gelişecek durumlarda düşmanlarını alt edeceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH TAŞIDIĞINI GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah taşıdığını görmek, kişinin tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan kendisini koruduğu ve güvende olduğu şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH KAÇIRDIĞINI GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah kaçırdığını görmek, kişinin dışarı yansıttığı halinin tersi bir ruh haline sahip olduğu ve güçlü görünmesine rağmen zayıf hissettiği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH ALDIĞINI GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah aldığını görmek, kişinin iş ve özel hayatının düzene gireceği, sorunlarından kısa sürede kurtulacağı, daha iyi bir yaşama sahip olacağı, dertlerinin bir anda son bulacağı ve huzura kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH BULDUĞUNU GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah bulduğunu görmek, kişinin iktidar sahibi olacağı ve yaptığı planların beklediğinden erken sonuç verip yükselmesine yardımcı olacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAHLA ATEŞ ETTİĞİNİ GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silahla ateş ettiğini görmek, kişinin yeni bir ev alacağı ve bu evin içine yeni eşyalar alacağı, sağlıklı bir kişi olacağı ve rahat bir hayat yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH KULLANDIĞINI GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah kullandığını görmek, kişinin hiç hoş olmayan durumlarla karşılaşacağı, yapmadığı işlerle suçlanacağı, bazı durumlardan dolayı zarar göreceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAHLA VURULDUĞUNU GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silahla vurulduğunu görmek, kişinin yaşayabileceği tehlikelere karşı önlem alması gerektiği, önlemler sayesinde işlerinin iyiye gideceği ve tartışmaların son bulacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH SESİ DUYDUĞUNU GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah sesi duyduğunu görmek, kişinin uzun yıllar boyu kimsenin sahip olamayacağı bir üne ve paraya sahip olacağı, bu sayede birçok kişiye yardımda bulunacağı, yeni başladığı işlerde bol kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH SATAN MARKETE GİRDİĞİNİ GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah satan markete girdiğini görmek, kişinin düşmanları karşısında zafer kazanacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAHIN ELİNDEN ALINDIĞINI GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silahın elinden alındığını görmek, kişinin gücünün zayıflayacağı ve eski kudretine sahip olamayacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH PATLAMASI GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah patlaması görmek, kişinin geçmişte yaşadığı tatsız olayların gündeme gelmesi için birisinin uğraşacağı, rüya sahibinin evleneceği, bol para kazanacağı ve işlerinde kademe atlayacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA ÇOCUĞUN ELİNDE SİLAH GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada çocuğun elinde silah görmek, kişinin yapmaması gereken bir şey yapacağı ya da söylememesi gereken bir şey söyleyeceği ve bu yüzden sıkıntı çekeceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SİLAH HEDİYE EDİLDİĞİNİ GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada silah hediye edildiğini görmek, kişinin iyi bir işin başına geçeceği, eğitimi sayesinde çok zengin olacağı, yeni bir eve çıkacağı, kurduğu tüm hayallerinin kısa sürede gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

73
714 Paylaşım, 73 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
61
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
61
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir