Rüyada Şahin Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


67
654 Paylaşım, 67 points

RÜYADA ŞAHİN GÖRMEK NEDİR?

Rüyada şahin görmek, rüya sahibinin güce ve makama sahip olacağına, yüksek mevkilerde görev yapacağına işaret etmektedir. Rüyada şahin görmek kaya gibi sert olan ve gönül gözü kapanan kişinin bulunduğu mevkiye gelebilmek için pek çok kişinin hakkına gireceğine ve zayıf insanları birer basamak olarak kullanacağına delalet eder. Rüya sahibinin maddi olanakları arttıkça öz benliğinden tamamen sıyrılarak canavarlaşan bir kişiye dönüşeceği, zorbalık ve kaba güç ile istediği her şeyi elde etmeye çalışacağı şeklinde de yorumlanabilir.RÜYADA ŞAHİNİN YAVRUSUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada şahin yavrusu görmek, rüya sahibinin yüksek bir mevkiye gelebilmesi için belli süreçlerden geçerek olgunlaşacağına ve işin iç yüzünün tüm ayrıntılarıyla öğrenmesi gerekeceğine delalet eder. Şahin yavrusu henüz zamanı gelmemiş bir işi sembolize etmektedir.

RÜYADA ŞAHİN TUTTUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada şahin tuttuğunu görmek, başarılması güç olan bir işi kendi çaba ve gayretleriyle başaran azimli insanı sembolize etmektedir. Rüya sahibinin kendi gücünün farkına varacağına ve herkese kendini kanıtlayarak, saygınlık toplayacağına delalet eder.

RÜYADA ŞAHİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada şahin öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin dost görünümlü düşmanlardan, arkasından konuşulan türlü türlü laflardan, malını elinden almaya çalışan kötü niyetli akrabalardan teker teker kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibinin meslek hayatında da ayağını kaydırmaya çalışan kıskanç kişilerle arasındaki bağı bir bıçak gibi kesmesi ile hayatında yeni bir sayfa açacağına ve tüm olumsuzluklardan kurtularak huzurlu bir yaşantıya kavuşacağına işaret etmektedir.

RÜYADA BEYAZ ŞAHİN GÖRMEK NEDİR?

Rüyada beyaz şahin görmek son derece olumlu bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin dostu düşmanı çatlatacak derecede büyük başarılara imza atmasına, şansının her alanda fazlasıyla açık olacağına ve herkes tarafından büyük bir ilgi ve alakaya maruz kalacağına yıldızının parlayacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

RÜYADA ÖLÜ BİR ŞAHİN GÖRMEK NEDİR?

Rüyasında ölü bir şahin görmek rüya sahibinin, hayatındaki engelleyici unsruların ortadan kalkacağına, iş yaşantısında yükselişe geçeceğine, maddi kazancında artışa, sosyal hayatında huzur ve güven dolu ilişkilere, hane içinde bolluk ve bereketin artacağı günlere delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
654 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Komik Komik
120
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
84
lol
Aşk Aşk
72
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
48
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir