Rüyada Saat Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


65
634 Paylaşım, 65 points

RÜYADA SAAT GÖRMEK NEDİR?

Rüyada saat görmek, kişinin sözünün eri olduğuna, günün her dakikasını planlı ve programlı bir şekilde değerledirdiğine, yaptığı her işin belli bir saati olduğuna ve dakik bir insan olduğuna işaret eder. Rüyada saat görmek, bazen sözünde durmayan, yalancı ve güvensiz insan şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyada saat görmek rüya sahibinin hoşuna gitmeyecek, huzurunu kaçıracak ve neşesinin bozacak bazı sözler duyacağına delalet eder. Rüyasında saat kuran kişinin, yaşamında düzenli ve kurallı bir insan olacağına bu sayede hiçbir sorun yaşamayacağına, karşına çıkacak sorunları kolaylıkla aşacağına işaret eder. Rüyada bir saatin sesini duyduğunu görmek ise, yeni bir iş fırsatı veya kalabalık bir topluluğa girme şeklinde yorumlanır. Rüyada kurulan bir saatin vakti gelince çalması, üzücü bir habere , rüyada ihtişamlı bir saat görmek, rüya sahibinin hayatı ile ilgili sürpriz gelişmelere, rüyada ev içerisinde asılı şekilde duran bir saatin görülmesi ise hanenin huzurla dolacağına delalet eder. 

RÜYADA KOL SAATİ TAKTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kol saati taktığını görmek rüya sahibinin, kendi hayatıyla ilgili değişiklikler yapacağına, hobilerine zaman ayırarak yeni aktiviteler ile uğraşacağına delalet eder.

RÜYADA DUVARDA ASILI SAAT GÖRMEK NEDİR?

Rüyada duvarda asılı bir saat görmek, rüya sahibinin çalıştığı işte yükselerek iyi bir konuma geleceğine ve yerini garanti altına alacağına işaret eder. Duvar saati bazen de bireyin hane içinde huzurlu bir yaşantı süreceğine, partneriyle arasındaki saygı ve sevginin gün geçtikçe artacağına ve mutluluğun daim olacağına delalet eder.

RÜYADA BÜYÜK BİR SAAT GÖRMEK NEDİR?

Rüyada büyük bir saat görmek, rüya sahibini derinden sarsacak, üzücü bir olay yaşayacağına delalet eder.

RÜYADA BOZULMUŞ SAAT GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bozulmuş saat görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Bozuk saat kişinin hayatında bir takım sorunların baş göstereceği, bununla birlikte yaşanacak sıkıntı, stres ve moral bozukluğuna işaret eder. Rüyada bozulmuş bir saat gören kişinin mutsuz ve karamsar bir döneme gireceğine delalet eder.

RÜYADA SAATİN ÇALMASI NEDİR?

Rüyada saatin çalması rüya sahibinin neşesini kaçıracak, moralini bozacak ve sinirlenmesini neden olacak bazı söylentilerin çıkacağına işaret eder.

RÜYADA SAAT AYARLADIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada saat ayarladığını görmek rüya sahibinin hayatında bazı değişiklikler yapmaya karar vereceğine, yeni bir düzen oluşturacağına delalet eder.

RÜYADA ALTIN SAAT TAKTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada altın saat taktığını görmek, rüya sahibinin maddi olanaklarının genişleyeceğine, rahata erişeceğine, kimseye muhtaç olmadan kendi istek ve taleplerini rahatlıkla karşılayacağına, hatta yakın çevresine ve akrabalarına yardımda bulunacak bir konuma geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin yeni iş fırsatlarını değerlendirerek alanında iyi bir seviyeye ulaşacağına ve uzunca bir süre adından söz ettireceğine işaret etmektedir. Rüyada altın saat görmek aynı zamanda zenginlik ve mal varlığını sembolize eder. Rüya sahibinin geleceği için birikim yapması gerektiği ve ileri yaşantısında bunun rahatlığını fazlasıyla hissedeceği şeklinde de yorumlanabilir.

RÜYADA SAAT ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada duvar saati aldığını görmek, rüya sahibinin uzun zamandır yapmayı düşündüğü bir işi uygulamaya dökeceğine işaret eder. Saat aldığını görmek kişinin mahkeme ile ilgili bir işinin olumlu sonuçlanacağı şeklinde de yorumlanır. Rüyada dedenin saatini görmek, geçmişe duyulan özleme, temiz kalpliliğe, aile bağlarına önem veren kişiye işaret eder. Rüyada kol saati aldığını görmek, rüya sahibinin evine almayı düşündüğü bir eşyayı bu aralar alacağına, rüyada altın saat aldığını görmek maddi anlamda iyi bir konuma gelineceği, zengin olunacağı ve lüks bir hayat sürüleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada gümüş saat görmek ise, orta seviyede bir gelirin temkinli davranılması halinde artış göstereceğine delalet eder.

RÜYADA HEDİYE SAAT ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada hediye edilen bir kol saati görmek, rüya sahibinin meslek hayatındaki hedeflerine yakın çevresindekilerin yardımlarıyla daha kolay ulaşacağına, arkasına aldığı maddi ve manevi destek ile aydınlık bir geleceğe sahip olacağına delalet eder. Rüyada hediye olarak bir masa saati aldığını görmek, rüya sahibinin her zaman arkasında olan bir destekçiye sahip olduğuna, rüyada dedesinden kalan bir saati hediye olarak aldığını görmek, büyük bir mirasa sahip olunacağına işaret etmektedir. Rüyada görkemli bir saat aldığını görmek ise, sevdiği kişi tarafından değer göreceğine ve kıymetinin bilineceğine delalet eder.

RÜYADA SAAT BULDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada saat bulduğunu görmek rüyayı görüş şekliyle ilgili farklı anlamlar taşımaktadır. Rüyada bozulmuş bir saat bulduğunu görmek, rüya sahibinin hiçbir getirisi olmayan, beyhude çabaladığı işler sonucunda duyacağı üzüntüye işaret eder. Rüyada büyük bir saat bulduğunu görmek, rüya sahibinin uygun olduğu bir zamanda bir yakın dostu sayesinde girişeceği bir işten hayırlı sonuçlar elde edeceğine, başarısının artacağına, kendine olan güvenini toparlayarak yeni bir iş projesine gireceğine, kendini kanıtlayacağına ve zamanla iyi bir konuma geleceğine delalet eder.

RÜYADA SAAT KIRDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kendi saatini kırdığını görmek rüya sahibinin, yaşanılan bir olay üzerine vicdan azabı çekerek kendini hırpaladığına, rüyada başka bir kişinin saatini kırdığını görmek, yakın bir dost ile yapılması düşünülen projeden vazgeçmeye delalet eder. Rüyada duvar saati kırdığını görmek, rüya sahibinin sıradanlıktan sıkılarak yeni arayışlar içine gireceğine, rüyada masada bulunan saati kırdığını görmek, rüya sahibinin çok yakın bir dostuna haksızlık yapacağına, boş yere günahına girerek ona hak etmediği davranışlarda bulunacağına, kalbini derinden yaralayacağına ve kötü sözler telaffuz edeceğine delalet eder.

RÜYADA SAAT CAMININ ÇATLADIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada saat camının çatladığını görmek genel anlamda olumsuz bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada hane içerisinde bir saatin camının çatlaması hiç beklenmedik bir anda maddi zararın oluşacağına ve aile bütçesinin sarsılacağına, rüyada iş ortamında saat camının kırıldığının görülmesi işlerin bir süre sekteye uğramasına ve zarar edilmesine delalet eder. Rüyada kol saatinin camının çatladığını görmek, üzerinden zaman geçtikten sonra hatırlanan bir işin geri planda bırakılması şeklinde yorumlanır.

RÜYADA SAAT SATTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada saat sattığını görmek farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada ucuz ve basit saatler sattığını gören kişinin tilki gibi kurnaz olan, çevresindeki insanları iyi gözlemleyerek her birine farklı şekilde davranan, kimseye samimi duygular beslemeyen insana delalet eder. Rüyada bozulmuş saatleri sattığını görmek, rüya sahibinin sözünün eri olmadığına, rüyada altın saat sattığını görmek ise, meslek hayatında seçici bir insan olduğuna, belli bir kalite standartına ulaştığına ve çoğu kişi tarafından tercih edileceğine işaret etmektedir.

RÜYADA SAAT TAMİR ETTİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada saat tamir ettiğini görmek, rüya sahibinin daha önceki tecrübelerinden faydalanarak düştüğü hatalara bir daha düşmeyeceğine, temkinli ve dikkatli davranacağına, kötü huylarını değiştirerek iyi bir insan olma yolunda ilerleyeceğine, kırdığı kalpleri yeniden kazanmaya çalışacağına, yanlış arkadaşlardan ve kötü çevrelerden uzaklaşmaya delalet eder. Rüyada çalışan bir saati tamir ettiğini görmek, çevresine karşı aşırı tavizkar olmaya ve bu yüzden hep hayal kırıklığına uğramaya işaret etmektedir.

RÜYADA SAAT ÇALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada saat çaldığını görmek iş hayatında atılacak bir adımda çevredeki birçok insanın düşmanlığını kazanacağına, rekabet ortamının oluşacağına işaret eder. Rüyada eski bir saat çaldığını görmek, hiçbir getirisi olmayan sadece zaman kaybı olacak bir işle uğraşmaya ve zarar etmeye delalet eder. Rüyada altın saat çaldığını görmek, rüya sahibinin maddiyatçı ve çevresindekiler sömüren biri gibi muamele göreceğine işaret etmektedir.

RÜYADA SAATİN DURDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada saatin durduğunu görmek, rüya sahibinin olması için çabaladığı bir işin uzun bir zamana yayılacağına ve bu zamanın stresli, umutsuz ve yıpratıcı geçeceğine fakat yeterli sabrın gösterildiği takdirde olumlu sonuçlanacağına delalet eder. Rüyada yeni alınan saatin durması, yakın zamanda başlanılacak olan bir işe uyum sağlamakta bir müddet zorlanılacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine işaret eder. Rüyada hediye olarak alınan bir saatin durduğunu görmek ise, rüya sahibinin çok sevdiği bir dostu ile arasına kara kedi gireceği ve küskünlük yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

65
634 Paylaşım, 65 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
37
Başarısız
Komik Komik
25
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
37
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir