Rüyada Paça Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


66
644 Paylaşım, 66 points

RÜYADA PAÇA GÖRMEK NEDİR?

Rüyada paça görmek genellikle olumsuz şekilde yorumlanır. Paça görmek rüya sahibini sürekli göz hapsine alan ve yaptığı herşeyi gözlemleyerek, onu yermek için bahane arayan kötü kalpli bir düşmana delalet eder. Rüya sahibinin hata yapmasını dört gözle bekleyerek, eline geçen her fırsatı değerlendiren bu kişi geçmişte yapılan hatalarıda sürekli güncel tutarak huzursuzluk yaratır. Rüyayı gören kişi boşanmış ise eski eşi ile uzlaşmaya uzun vadede varamayacağına, mahkeme ile ilgili işlerin bir müddet daha devam edeceğine ve stresli günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin bekar olması durumunda, geçmişte aşk yaşadığı biri tarafından huzursuz edileceğine, platonik aşık olan biri yüzünden zor durumda kalacağına ve bu durumdan kurtulamadığı takdirde onun için daha hayırlı olan bir kısmeti kaçırabileceğine delalet eder.RÜYADA PANTOLON PAÇASI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada pantolon paçası görmek, rüya sahibinin çözdüğünü sandığı ve rafa kaldırdığı bazı sorunların tekrar gün yüzüne çıkacağı ve bir müddet daha bu sorunlar üzerine kafa yoracağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi bekar ise, karşısına çıkacak kısmetlerin güvenilir olmayarak olduklarından farklı davranacağına işaret eder. Hane içindekilerin ve akrabaların onayı alınmadan evlilik kararı almamalarına ve ve duygulardan çok mantığın ön planda olması gerektiğine delalet eder.

RÜYADA PAÇA ÇORBASI İÇTİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada paça çorbası içtiğini gören kişinin hayatına yeniden bir düzen getirmeye çalıştığına, yeni iş imkânlarından faydalanarak ödünç aldığı bir kısım parayı ödeyeceğine, aynı anda farklı işlerden kazanç sağlamayı başararak, ailesinin de vereceği yardımlar ile eski gücünü yeniden toplayacağına delalet eder. Rüya sahibinin vefâlı dostlar edineceğine, bütün sıkıntılarını rahatça anlatabileceğine, her türlü kararında arkasında duran aile ile birlikte mutlu ve huzurlu bir yaşantıya işaret etmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
644 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir