Rüyada Nakış Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


68
664 Paylaşım, 68 points

RÜYADA NAKIŞ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada nakış görmek, rüya sahibinin durgun bir dönemden hareketli bir döneme geçiş yapacağına, kârlı işlere girişeceğine, iş hayatıyla ilgili yeni fırsatlar elde edeceğine ve bunları değerlendirirken tecrübeli yakınlarından destek göreceğine delalet eder. Rüya da nakış görmek iş ile ilgili olumlu yorumlara gelirken aşk hayatıyla ilgili olumsuz şekilde yorumlanır. Rüyada nakış görmek rüya sahibinin gönülden bağlı olduğu biri tarafından ihanete uğrayacağına ve büyük bir yıkım yaşayacağına delalet eder. Derin bir üzüntünün habercisi olan bu rüya kişinin bir süre çevresindeki insanlara güvensiz davranacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada nakış görmek bazen de hane içerisinde üzücü bir olayın yaşanacağına da işaret etmektedir.RÜYADA NAKIŞ İŞLEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüya sahibinin nakış işlediğini görmesi uzun zamandır planlanan bir işe girişileceğine ve bu işe girilirken yakın çevresinden maddi ve manevi açıdan destek alınacağına işaret etmektedir. Rüyada nakış görmek ufak bir sermaye ile başlanılan işin sonucunda bol kazanç sağlanacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine delalet eder. Rüya sahibinin her şeyin yolunda gittiğini düşündüğü anda ufak tefek bazı sıkıntılar yaşayarak, geçici sıkıntılar atlatacağı şeklinde de yorumlanabilir.

RÜYADA NAKIŞ MAKİNESİ ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada nakış makinesi aldığını görmek rüya sahibinin yeteneğinin olduğu bir konuyla ilgili bir iş kuracağına, zamanla işini büyüterek bol kazanç sağlayacağına, üst kademelerde görev alacağına ve yüksek standartlarda bir hayat süreceğine delalet eder. Rüya sahibini aile hayatında da huzurun eksik olmayacağına, bolluk ve bereketin artacağına işaret etmektedir.

RÜYADA NAKIŞ İPİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada nakış ipi görmek güzel bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin yakın bir dostuyla kuracağı işte beklediği desteği göremeyeceğine, anlaşmazlıkların artacağına, maddi kayıpların yaşanacağına, kavgaların yaşanacağına, şanssız bir döneme girileceğine delalet eder.

RÜYADA NAKIŞLI BİR PERDE GÖRMEK NEDİR?

Rüyada nakışlı bir perdenin görülmesi, rüya sahibinin hayatı boyunca yaşadığı olaylar yüzünden daha temkinli davranmasına, sırlarını kimseye vermeyeceğine, insanlara gerektiği kadar güveneceğine ve daima düşünerek hareket edeceğine delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

68
664 Paylaşım, 68 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir