Rüyada Maaş Aldığını Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


79
774 Paylaşım, 79 points

RÜYADA MAAŞ ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada maaş aldığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında şanslı bir döneme gireceğine, yeni fırsatları değerlendirerek yapacağı projelerde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, maddi açıdan yüksek standartlı bir hayat süreceğine ve meslek hayatında sürekli artan başarılara delalet eder. Rüyada maaş aldığını gören kişinin, kendi çabası ve uğraşlarıyla bulunduğu noktaya geleceğine, kazandığı her kuruşun ana sütü kadar helal olacağına ve rüya sahibinin hayatı boyunca haksız kazanç yemeyeceğine işaret etmektedir.RÜYADA ÜCRETLİ BİR ÇALIŞANIN MAAŞ ALDIĞINI GÖRMESİ NEDİR?

Rüyada ücretli çalışan birinin maaş aldığını görmesi, beklenen bir yerden para alınacağına, asıl mesleği dışında ek işler yaparak daha iyi kazanç elde edileceğine, borçların azalacağına, sıkıntıların son bularak derin bir nefes alınacağına, huzurlu bir haneye, hayali kurulan küçük şeylere ulaşmaya delalet eder.

RÜYADA İŞSİZ BİRİNİN MAAŞ ALDIĞINI GÖRMESİ NEDİR?

Rüyasa işsiz birinin maaş aldığını görmesi, maddi sıkıntıların baş göstermesiyle yenik düşen rüya sahibine hiç beklemediği bir anda yardım eli uzanmasına, kafayı meşgul eden düşüncelerin bir son bulacağına, yardımlaşma ve beraberliğin artacağına, bereketli günlerin yaklaştığına delalet eder.

RÜYADA BİRİNDEN ÜCRET ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada birinden ücret aldığını görmek iş hayatında yükselerek kendini kanıtlamaya, verilen emeklerin karşılığının alınacağına, çalıştığı işte kazandığı paranın artacağına, rüya sahibinin sözünün eri olduğuna ve çevresindeki insanların güvenini kazanacağına delalet eder.

RÜYADA ÜCRET ALMAK NEDİR?

Rüyada ücret almak rüya sahibinin meslek hayatında birtakım sorunlar yaşayacağına fakat bu sorunların yakın bir dostun yardımları sayesinde atlatılacağına işaret eder. Rüya sahibin kendini toparladıktan sonra yapılan iyiliklerin karşılığını vererek içini rahatlatacağına delalet eder.

RÜYADA ÜCRET GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ücret görmek rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Ücret görmek rüya sahibinin başının çok sıkışacağına, zor durumlara düşeceğine ve bu durumlardan kurtulmak için yanlış yollar tercih edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin, dine aykırı hareket ederek yakınları ve ailesi tarafından tepki toplayacağı şeklinde de yorumlanabilir.

RÜYADA ÜCRET ÖDEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ücret ödediğini görmek rüya sahibinin yakın çevresinde bir insanın başının sıkışacağına ve zor duruma düşeceğine delalet eder. Fakat rüya sahibinin elindeki imkan ve olanakları zorlayarak tüm iyi niyetiyle bu durumu çözmeye çalışacağı şeklinde yorumlanır.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

79
774 Paylaşım, 79 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir