Rüyada Lanetlendiğini Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


77
744 Paylaşım, 77 points

RÜYADA LANETLENDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada lanetlendiğini görmek, hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin, hayatının alt üst olacağına, kayıplar yaşayacağına, sağlığının bozulacağına ve neşesini kaybedeceğine delalet eder. Rüyada lanetlendiğini görmek, kişinin kötü niyetli insanların oyununa geleceğine, dertten bir türlü kurtulamayacağına, meslek hayatında sorunlar yaşayacağına, hanesindeki bereketin azalacağına işaret eder. Rüya sahibinin eski neşeli hayatından eser kalmayacağı, her geçen gün daha kötüye gideceği, umduğu birçok şeyin gerçekleşmeyeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.RÜYADA BİR KİŞİ TARAFINDAN LANETLENMEK NEDİR?

Rüyada bir kişi tarafından lanetlendiğini görmek, rüya sahibinin içinden çıkamayacağı bir durum ile karşı karşıya geleceğine, etrafındaki haset kişilerin baskılarına uğrayacağına, şansının giderek azalacağına, psikolojik açıdan çökeceğine, elindeki her şeyi kaybedeceğine delalet eder.

RÜYADA LANETLİ EV GÖRMEK NEDİR?

Rüyada lanetli ev görmek, rüya sahibinin hane içerisinde tatsız olaylar yaşayacağına, kavgaların artacağına, kırıcı sözler telaffuz edileceğine, aile içerisinde bölünmelerin olacağına, huzurun ve mutluluğun tamamen yok olacağına delalet eder.

RÜYADA LANETLİ BEBEK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada lanetli bebek görmek, rüya sahibinin heveslerinin kursağında kalacağına, istediği şeyleri elde edemeyeceğine delalet eder. Kişinin herkesi kendi gibi görerek yaklaştığına ve sonunda hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder.

RÜYADA LANETLİ ALTIN GÖRMEK NEDİR?

Rüyada lanetli altın görmek, rüya sahibinin hayatındaki hiçbir şeyden hayır görmeyeceğine, kazandığı paranın bereketli olmayacağına, heveslerinin kaçacağına, huzurunun bozulacağına delalet eder.

RÜYADA BİRİNİ LANETLEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada birini lanetlediğini görmek, rüya sahibine çok kötülüğü dokunan birinin, göz önünde bulunarak can sıkacağına delalet eder. Kişinin şeytana uyup, bu insana ceza vermeye çalışmamasına, sabır ve sükûnet ile bekleyerek yaradana havale etmesine işaret etmektedir.

RÜYADA ŞEYTANI LANETLEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada şeytanı lanetlediğini görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kazanacağı büyük bir zafere, kötülükler karşısında vereceği savaşta galip gelmeye, işlerinde başarıya ulaşmaya, hayatında güzelliklerin hüküm sürmesine delalet eder.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
744 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
49
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir