Rüyada Lamba Görmek Ne Anlama Gelir, Tabiri Nedir?


65
644 Paylaşım, 65 points

 

RÜYADA LAMBA GÖRMEK NEDİR?

Rüyada lamba görmek son derece hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Lamba aydınlık, parlak ve ışık dolu bir gelecek anlamına gelir. Rüyada lamba gören kişinin önü daima açık ve ferahtır. Rüya sahibinin hayatı boyunca doğru yoldan ayrılmayarak, kötülüklerden uzak duracağına, beklenmedik anda süpriz gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Rüyada yanan lambanın görülmesi mevki ve makama, kazanılacak büyük bir zafere de işaret etmektedir. Rüyada lamba görmek rüya sahibinin umut etmekten vazgeçtiği bir işin hayırlı bir şekilde sonuçlanmasına, oluşacak yeni iş olanaklarından faydalanarak hayat standartlarını yükseltmeye,  yaşanılan acı dolu ve kötü günlerin üzerine bir sünger çekileceğine delalet eder.RÜYADA LAMBANIN YANDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada lambanın yandığını görmek, rüya sahibinin sevdikleriyle geçireceği keyif dolu anlara, iyi niyetli ve hoşgörülü kişilerle kurulan dostluklara, fitne ve fesatlıktan uzaklaşmaya ve huzurlu günlere erişmeye delalet eder.

RÜYADA LAMBAYI KAPATTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada lambayı kapattığını görmek rüya sahibinin, yeni kurmak istediği iş için risk alması gerektiğine, elinde avucunda olan birikimin fedakarlık yapılarak harcanması halinde daha büyük getirilerin olacağına delalet eder.

RÜYADA LAMBA TAKTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada lamba taktığını görmek, rüya sahibinin mutluluktan havalara uçacağı bir haber alacağına, hayatında yeni bir sayfa açacağına ve gönül kapılarının çok özel birine açılacağına delalet eder.

RÜYADA LAMBA SÖNDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada lamba söndürdüğünü görmek, rüya sahibinin kendinden emin olmayarak yaptığı işin beklemediği bir rağbet göreceğine şansının oldukça yüksek olacağı bir döneme girerek büyük başarılar elde edeceğine delalet eder.

RÜYADA LAMBANIN BOZULDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada lambanın bozulduğunu görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanların tüm olumsuz eleştirilerine kulaklarını tıkayarak, kendi bildiği doğrulardan şaşmayacağına, kararlarının arkasında duracağına ve kendini kimseye ezdirmeyeceğine delalet eder.

RÜYADA LAMBA ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada lamba aldığını görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan insanlarla bazı sorunlar yaşayacağına ve bu durum ile belli bir süre meşgul olunacağına işaret etmektedir. Aradan biraz zaman geçtikten sonra bu sıkıntıların kendiliğinden son bulacağına ve yeniden sıcak bir ortam kurulacağına delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

65
644 Paylaşım, 65 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
99
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir