Rüyada Karanlık Odada Olduğunu Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


86
844 Paylaşım, 86 points

RÜYADA KARANLIK ODADA OLDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada karanlık oda görmek, rüya sahibinin ruhsal açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, etrafındaki herkese set çekerek yalnızlığa gömüleceğine, zamanla daha kötü bir hâle düşerek profesyonel destek alması gerekeceğine işaret eder. Rüyada karanlık odada olduğunu görmek, rüya sahibinin içini bunaltan, çıkmaza düşüren, ümitlerini kaybetmesine neden olan durumlar ile karşı karşıya gelineceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin meslek hayatında da krizler yaşanacağına, maddi açıdan zarara uğramaya, itibarının sarsılmasına, zorlu bir süreçten geçileceğine delalet eder. Rüyada karanlık odada olduğunu görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde onu çok iyi tanıyan ve hamlelerini ona göre yapan sinsi bir düşmanının olduğuna işaret eder. Bu düşmanın amacına ulaşarak kişinin hayatına kara bulut gibi çökeceği, kalıcı hasarlar bırakacağı şeklinde de yorumlanabilir.RÜYADA KARANLIK ODADA KALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada karanlık odada kaldığını görmek, rüya sahibinin hayatının çıkmaza gireceğine, uzun süre boğuşulacak dertlere, mutsuzluğa hapsolmaya delalet eder. Karanlık odada kaldığını görmek, sağlık problemlerinin artacağına ve kısa süre içerisinde bir ölüm haberi alınacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı psikolojik sıkıntılardan ötürü etrafında ne ailesinden ne de dostlarından kimsenin kalmayacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA KARANLIK ODADAN ÇIKTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada karanlık odadan çıktığını görmek, rüya sahibinin tüm kötü günleri geride bırakarak hayatına yeni bir sayfa açacağına, yakın bir dostunun çabalarıyla, eski neşesine kavuşacağına, işlerinin yeniden düzene gireceğine, şansının artacağına delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

86
844 Paylaşım, 86 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Komik Komik
121
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
84
lol
Aşk Aşk
72
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
48
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir