Rüyada Kabir Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


66
644 Paylaşım, 66 points

RÜYADA KABİR GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kabir görmek genel anlamıyla korkutucu ve ürperticidir. Kabir rüyada ceza evi olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kısa bir süre içinde yasa dışı bir işe karışacağına ve hüküm giyerek hapse düşeceğine delalet eder. Bazen de kabir görmek başkalarının gözetiminde sıkıntılı ve zor bir hayat geçireceğine işaret etmektedir. Rüyasında bir kabir yaptığını gören kişinin evinde bir onarım işlemi yapılacağına, eski düzenini değiştirerek hayatına yenilikler ve farklılıklar katacağına delalet eder. Rüya sahibinin henüz sağken kabre girdiğini görmesi, bir mirastan faydalanarak mülk sahibi olunacağına, rüya sahibinin bekar olması halinde hayırsız bir evlilik yapacağına, vefat etmiş bir yakının kabrinde olduğunu gören kişinin ise herkesi üzecek bir kabahat işleyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin gözlerden uzak ve boş bir alanda kabir görmesi, ömrünün sonuna yaklaştığına, geniş ve ferah bir kabir görmesi, iyi bir kul olduğuna, rüya sahibinin kabrin yerini değiştirmesi, yeni bir ev sahibi olacağına delalet eder.RÜYADA KENDİNİ KABİRDE YATARKEN GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kendini kabirde yatarken görmek maddi durumu iyi olan kişi için iyi yorumlanmaz. Rüya sahibinin kendini kabir içerisinde uyur vaziyette görmesi kısa süre içerisinde maddi açıdan çöküntüler yaşayarak elinde olan malları kaybedeceğine, durumunun git gide kötüleşeceğine delalet eder.

RÜYADA KABİRDE TOPRAK KAZDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kabirde toprak kazdığını görmek, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı yorumlanır. Kabir kazmak uzun ve güzel bir ömre işaret eder. Kabir kazdığını gören kişinin maddi açıdan yükseleceği ve yeni bir ev sahibi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

RÜYADA KABİRDE BİR ÖLÜNÜN ÇIKTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüya sahibinin kabirden ölü veya ölülerin çıktığını görmesi her ne kadar ürkütücü olarak görünse de hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibi bu rüyayı kurak olan bir dönemde görürse, toprakların yeniden canlanacağına, ürünlerin bollaşacağına, hane içerisinde bereketli bir döneme geçiş yapılacağına, tüm sıkıntıların son bulacağına huzur ve mutluluğun hakim olacağına delalet eder.

RÜYADA KABİRDEN YILAN ÇIKTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kabirden yılan çıktığını görmek, rüya sahibinin nefsine uyarak yanlış davranışlarda bulunduğuna, düşünmeden hareket ettiğine, harama el uzattığına ve günahkar bir kul olduğuna delalet eder. Yılan kötülüğün ve karanlığın bir yansımasıdır. Kabirden yılan çıkması rüya sahibinin kendini sorgulaması için uyarı niteliğindedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
644 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir