Rüyada Kabak Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


66
644 Paylaşım, 66 points

RÜYADA KABAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kabak görmek, rüya sahibinin her türlü dileklerine ulaşacağına, ün kazanacağına, etrafındaki insanlar tarafından övüleceğine, sağlığının düzeleceğine, iş hayatında yüksek mevkilere gelmeye delalet eder. Rüyada kişinin kabak yediğini görmesi, rüya sahibinin hayatının bir döneminde kaçıracağı ve çok üzüleceği fırsata yeniden ulaşmasına, birden fazla kabak yediğini gören kişinin ise, meslek alanında kendini sürekli geliştireceğine işaret eder. Rüyada kişinin olgunlaşmamış, çiğ kabak yediğini görmesi, ruhsal açıdan çöküntü yaşayacağına, paranoyak biri haline geleceğine ve sık sık çevresindeki insanlar ile kavga edeceğine delalet eder. Rüyada kabak ağacının altında oturduğunu gören kişinin ise, hanedeki kişiler ve yakın çevresindeki dostlarıyla iyi ilişkiler kuracağına, rüya sahibinin kabak tarlasında olduğunu görmesi,  rüya sahibinin uzun ve sıhhatli bir ömür süreceği şeklinde yorumlanmaktadır.RÜYADA BAL KABAĞI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bal kabağı görmek, rüya sahibinin bir iş dolayısıyla çıkacağı seyahate işaret eder. Bal kabağı görmek, denizyolu ile yapılacak bir seyahati simgelemektedir.

RÜYADA KABAK ÇEKİRDEĞİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kabak çekirdeği görmek, rüya sahibinin hastalıklardan uzak bir hayat geçireceğine, dertlerinin azalacağına, huzurunun artacağına delalet eder.

RÜYADA KABAK TATLISI YEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kabak tatlısı yediğini görmek, çok hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin şans yıldızının parlayacağına, huzurunun ve saadetinin artacağına, iş hayatında yükseleceğine, delalet eder.

RÜYADA YEŞİL KABAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yeşil kabak görmek, rüya sahibinin iş hayatında yükselişe geçeceğine ve kârlı kazançlar sağlayacağına delalet eder.

RÜYADA KABAK ÇİÇEĞİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kabak çiçeği görmek, rüya sahibinin hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına, yüzünün her zaman güleceğine, sağlığının düzeleceğine, hane içinde büyük sevinçler yaşanacağına delalet eder.

RÜYADA SAKIZ KABAĞI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada sakız kabağı görmek, rüya sahibinin karayolları üzerinden yapacağı kısa süreli bir yolculuğa delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
644 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
109
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir