Rüyada Jandarma Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


69
674 Paylaşım, 69 points

RÜYADA JANDARMA GÖRMEK NEDİR?

Rüyada jandarma görmek, rüya sahibinin büyük güçler tarafından korunduğuna, tehlikeden uzak bir yaşam süreceğine, yakın aile üyelerinin dualarında her zaman yerinin olacağına delalet eder. Rüyada jandarma görmek, rüya sahibinin hayatta karşısına çıkabilecek tüm olumsuzluklardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına işaret eder. Jandarma, bazen de gözde bir mesleğe, güç ve otoriteye, çevredeki insanlar tarafından saygı duyulmaya ve itibar görmeye delalet eder. Rüya sahibine meslek hayatında bulunduğu konum nedeni ile herkesin ürkerek bakacağı ve yanlış yapmaya korkacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada jandarma görmek, rüya sahibinin zorluklar yaşayacağı ve fazlasıyla yorulacağı bir işinin olacağına işaret eder. Hem bedenen hem de ruhen çabuk çökmesine neden olan bir işle ömrünün geçeceği şeklinde de yorumlanabilir.RÜYADA JANDARMA TARAFINDAN TUTUKLANDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada jandarma tarafından tutuklandığını görmek, rüya sahibinin başına açtığı işler yüzünden endişe duyduğuna işaret eder. Yasal olmayan işler yaparak, sürekli diken üstünde olan bu kişinin başına kötü bir olay geleceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA JANDARMA ARABASI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada jandarma arabası görmek, rüya sahibinin hayal ettiği mesleği yapabilmesi için bazı prosedürlerden geçeceğine ve önemli resmî kurumlarının onayının alınması gerekeceğine delalet eder.

RÜYADA JANDARMA OLDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada jandarma olduğunu görmek, rüya sahibinin güçlü ve otorite sahibi biri olacağına, önemli kararlar vereceği bir makamda görev alacağına, saygınlığının ve itibarının artacağına, herkes tarafından imrenilecek bir yaşam süreceğine delalet eder.

RÜYADA KARAKOL GÖRMEK NEDİR?

Rüyada karakol görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin işlemediği bir suçun üzerine yıkılması nedeniyle zor günler geçireceğine, masum olduğunu ispatlamak için çok uğraş vereceğine ve oldukça yıpranacağına delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

69
674 Paylaşım, 69 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir