Rüyada Jaguar Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


67
654 Paylaşım, 67 points

RÜYADA JAGUAR GÖRMEK NEDİR?

Rüyada jaguar görmek, rüya sahibinin etrafında içten davranmayan, sürekli hata kollayan, kıskanç ve fesat kişilerin olduğuna dikkat çeker. Rüya sahibinin yüzüne tebessüm ederek arkasından kuyusunu kazmaya çalışan bu kişilerden uzak durması gerektiğine ve asla güvenmemesi gerektiğine uyarı yapılmaktadır. Rüyada jaguar görmek, rüya sahibinin bulunduğu konumu, işini, yaşayış şeklini hatta harcadığı parayı bile çekemeyen bir insan tarafından sürekli göz hapsine alınacağına fakat bu kişinin ne kadar uğraşsa da rüya sahibiyle eşit şartlarda yaşayamayacağına delalet eder.RÜYADA JAGUAR HAYVANI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada jaguar hayvanı görmek, rüya sahibinin çok değer verdiği bir yakını tarafından ihanete uğrayacağına ve bu ihanet sonrasında her şeyin koca bir yalan olduğunu anlayarak yıkılacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşayacağı bu olaydan sonra insanlara karşı güven problemi duyacağına, hayatına yeni biri alacağı zaman, ince eleyip sık dokuyacağına işaret eder.

RÜYADA VAHŞİ HAYVAN GÖRMEK NEDİR?

Rüyada vahşi hayvan görmek, rüya sahibinin azimli, çalışkan bir yapıya sahip olduğuna, geldiği noktadan memnun olmayan, hayattan hep fazlasını isteyen bir kişiliğe sahip olduğuna delalet eder.

RÜYADA YIRTICI HAYVAN GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yırtıcı hayvan görmek, rüya sahibinin haksızlıklar karşısında dimdik duracağına, kendini ezdirmeyeceğine, başkalarının sözlerine göre hareket etmeyip, kendi bildiği yolda ilerleyeceğine, delalet eder. Rüya sahibinin sergilediği duruş sayesinde işlerinin hep rast gideceğine, karşısına güzel fırsatlar çıkacağına işaret etmektedir.

RÜYADA ÇAKAL GÖRMEK NEDİR?

Rüyada çakal görmek, rüya sahibinin hem iş hayatında hem de sosyal çevresinde oldukça kıskanılan, imrenilen bir kişi olduğuna delalet eder. Etrafındaki kötü niyetli ve kıskanç insanlar tarafından ayağının kaydırılacağı şeklinde de yorumlanabilir.

RÜYADA TİLKİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada tilki görmek, rüya sahibinin çevresinde içten pazarlıklı, kötü kalpli, kurnaz insanların olduğuna, etrafındaki insanları zor duruma düşürmek için uğraştıklarına, kendi çıkarları ve menfaatleri uğruna her türlü kötülüğü hak gördüklerine delalet eder. Rüya sahibinin bu insanların yüzünü zamanla ortaya çıkaracağına, emellerine ulaşmalarına fırsat vermeyeceğine işaret eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
654 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
97
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
61
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir