Rüyada Irmak Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


66
644 Paylaşım, 66 points

RÜYADA IRMAK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ırmakta olduğunu görmek güzel bir geleceğe işaret eder. Rüya sahibinin maddi kaygılar yaşamadan, kimseye muhtaç olmayacak bir şekilde, alacak verecek işlerine bulaşmadan, bereketli bir yaşam sürerek servetine servet katacağına ve çevresindeki insanlara da yardım elini uzatacağına delalet eder. Rüyada ırmak gören kişinin eli açık ve yardımsever biri olduğu düşünülür. Rüya sahibinin ömrü boyunca kimseye ihtiyaç duymadan dimdik durabileceğine ve yakın çevresinede maddi konularda destek olacağına işaret etmektedir. Irmak helal kazanç, bol nimet ve rızk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin elindeki imkanları paylaştığına ve paylaştıkça her açıdan daha çok kazandığına işaret etmektedir.RÜYADA IRMAK KENARINDA YÜRÜDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ırmak kenarında yürüdüğünü gören kişinin eline beklenmedik bir yerden para geçeceğine maddi ve manevi anlamda kazançlar sağlayacağına, kalbinin huzurla dolacağına delalet eder. Rüya sahibinin ırmak kenarında yürüdüğünü görmesi, her türlü derdinden teker teker kurtulması, bütün sorunları suya bırakarak rahatlaması şeklinde de yorumlanmaktadır. Kafasını meşgul eden dertlerin son bulmasına, hastalıkların iyileşeceğine, gönül işlerinin yoluna gireceğine yakın zamanda yapılacak bir nikaha ve suçsuz yere hüküm giyen birinin kısa sürede aklanacağına delalet eder.

 

RÜYADA IRMAĞIN KENARINDA EV GÖRMEK NEDİR?

 

Rüyada ırmağın kenarında ev görmek hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin geleceği için verdiği çabaların sonunda hakkını alacağına, hedeflediği yolda büyük bir azim ve kararlılıkla ilerlemeye, önüne çıkan bütün engelleri aklı sayesinde tek tek aşmaya parlak bir geleceğe, yüksek bir mevkide görev almaya delalet eder. Rüya sahibinin parmakla gösterilecek kadar güzel işler başaracağına ve herkesin saygınlığını kazanacağına işaret etmektedir.

RÜYADA IRMAK ÜZERİNDE YÜRÜDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ırmak üzerinde yürüdüğünü görmek güçlü ve istikrarlı bir kişiyi sembolize etmektedir. Rüya sahibinin hedeflediği şeylere ulaşmak adına canla başla çalıştığına, dürüst, çalışkan ve tuttuğunu koparan biri olarak tüm hayallerine kavuşacağına ve büyük başarılara imza atacağına delalet eder.

RÜYADA IRMAKTA YÜZDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ırmakta yüzdüğünü gören kişinin meslek hayatında sağlam adımlar atacağına, bol kazançlı bir döneme gireceğine hayatı boyunca belli bir hayat standardının üstünde yaşayarak sıkıntı yaşamayacağına, aile yaşantısında huzur ve mutluluğa, başarılan işler sonucunda elde edilecek mal, mülk ve servete delalet eder.

RÜYADA IRMAKTA BALIK TUTTUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ırmakta balık tuttuğunu görmek kendi çaba ve gayretleriyle önemli yerlere gelen kişiye, hayali kurulan geleceğe ulaşmaya, sıkıntıların ve kederlerin son bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin kısa süre içerisinde alacağı sevinçli bir habere, yeterli güce ulaşmaya ve hayırlı bir evliliğe işaret etmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
644 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir