Rüyada İçki Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


67
654 Paylaşım, 67 points

RÜYADA İÇKİ GÖRMEK

Rüyada içki görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin hiçbir özveride ve fedakarlıkta bulunmadan, emek vermeden kazanacağı haram kazanca işaret eder. Rüyada görülen içki su renginde ve alkolsüz ise, feraha kavuşmaya, sevinç yaşamaya, hayatının sıkıntılardan uzak geçmesine, iş hayatında iyi bir maddi kazanca işaret eder. Rüyada görülen içki alkollü ise, düşkün kadına veya erkeğe, uğursuzluğun hakim olacağı bir hayata, hiçbir şeyden hayır görmemeye, huzurun kaçmasına, kazancın bereketsiz olmasına delalet eder. Rüyada alkollü bir içkiyi içmeden sadece seyrettiğini gören kadın, soylu bir kadın olarak yorumlanmaktadır. Aynı şekilde içkiyi içmeyen erkekte soylu bir erkek olarak kabul edilir. Rüyada içkinin aktığı bir ırmak görmek ise, rüya sahibinin fani hayatı boyunca çok zorlu yollardan geçerek sınanacağına işaret eder. Rüya sahibinin içki akan ırmakta yüzdüğünü görmesi ise, dünya hayatı boyunca birçok yanlış yaparak, Allah’a layık bir kul olmayı başaramayan bu kişinin hiçbir sınavda başarı gösteremeyeceği şeklinde yorumlanır.RÜYADA İÇKİ İÇTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada içki içtiğini görmek, rüya sahibinin uygun olmayan yollardan eline geçen haram paraya, ve bu paranın eline geçtiği andan itibaren katbekat zarara uğramaya, elindeki birikiminden de olmaya işaret etmektedir. Rüyada içkiyi bir kadehten içtiğini görmek, rüya sahibinin emek harcamadan eline geçen para yüzünden ocağına ateş düşeceğine, her şeyini kaybedeceğine, üstüne tapulu olan malını kaybedeceğine aç gözlü ve cahil olmanın bedelini çok ağır ödeyeceğine delalet eder. Rüyada içinde su bulunan bir içki içtiğini görmek, rüya sahibine ulaşan paranın bir kısmının haram olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada bilincini kaybedecek derecede içki içtiğini görmek, rüya sahibinin elinde bulunan imkanları boş yere tüketeceğine ve zor duruma düşeceğine delalet eder.

RÜYADA İÇKİ İÇEN BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada içki içen birini görmek, oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin içki içilen bir ortamda sadece içki içenleri izlediğini görmesi, o kişinin şehitlik mertebesine nail olacağına delalet eder.

RÜYADA İÇKİ ŞİŞESİ GÖRMEK

Rüyada içki şişesi görmek, uzakta yaşayan bir yakını ile yıllar sonra bir araya gelineceğine, işlerinin rast gitmesi ile kazancın artacağına, çevresindeki yakınlarına maddi destekte bulunabilecek bir zenginliğe ulaşmaya delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
654 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir