Rüyada İblis Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


67
654 Paylaşım, 67 points

RÜYADA İBLİS GÖRMEK NEDİR?

Rüyada iblis görmek, rüya sahibinin biri tarafından oyuna getirileceğine, ihanete uğrayacağına, zor durumda kalacağına ve kötü niyetli insanların iftiralarına maruz kalacağına delalet eder. İblis her açıdan kötülüğü temsil eden bir unsurdur. Rüyasında iblis gören kişinin,  talihi hep kötü gitmeye başlar. Ansızın gelen felaketler ve sıkıntı veren durumlar yaşanır. Rüya sahibinin hakkında yalan yanlış hükümler verilir, ismi hoş olmayan durumların içinde anılmaya başlar. Bu durum rüya sahibinin adının karalanacağına ve saygınlığını yitireceğine delalet eder. Rüyada iblis görmek, hayatında yolunda giden şeyleri bozmak isteyen kötü niyetli insanların kıskançlıklarına ve çekememezliklerine işaret etmektedir.RÜYADA GÖRDÜĞÜ İBLİSİ ÖLDÜRMEK NEDİR?

Rüyada iblis öldürmek oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin kendisine ve ailesine kötülük yapan, onları türlü iftiraya maruz bırakarak hayatını çıkmaza sokan ve huzursuzluk veren şeytan görünümlü kişilerden kurtulmasına işaret eder. İblisin ölümü üzerine rüya sahibinin üzerindeki tüm ağırlığın kalkacağına ve hanesine yeniden güneş doğacağına delalet eder. Rüya sahibinin çevresindeki kötü insanlardan korunmak için yeni yöntemler bulacağı, huzurlu ve mutlu günlerine yeniden kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

RÜYADA İBLİS OLDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüya iblis olduğunu görmek rüyayı gören kişi için hiç hayırlı sayılmaz. İblis ruhu kirlenmiş insana, doğru yoldan sıyrılana, Allah’ın emir ve yasaklarına uymayanlara delalet eder. Rüya sahibinin tamamen insani duygulara kapılarak bencilce davranmasına kendine ve çevresindeki insanlara zarar vermesine, türlü günahlar işleyerek, başına dert açmasına işaret eder.

RÜYADA İBLİSTEN KORKTUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada iblisten korktuğunu gören kişi gerçek yaşantısında kendi halinde olan, yalan ve yanlışlara prim vermeyen, kendi bildiği yolda ilerleyerek doğru adımlar atan insana delalet eder. Her türlü kötülükten uzak durarak kendini muhafaza etmesi şeklinde de yorumlanır.

RÜYADA İBLİSİ YENDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada iblisi yendiğini görmek, yanlış yapılan işlerden ve yanlış alınan kararlardan geri dönüleceğine delalet eder. Rüya sahibinin geç te olsa doğru yolu bulduğuna ve yaptıklarını telafi etmek için çaba sarfedeceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin dinin gereklerine uygun davranacağına, iyi ahlaka ve güzel huya da delalet eder.

RÜYADA İBLİSİ DÖVDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada iblis dövdüğünü görmek, rüya sahibinin dost görünümlü düşmanlardan kurtulacağına, hayatını yeniden güzelleştirerek takdir edileceğine ve yeniden saygınlık kazanacağına delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
654 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
121
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
37
lol
Aşk Aşk
25
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
85
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir