Rüyada Haber Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


65
644 Paylaşım, 65 points

RÜYADA HABER GÖRMEK NEDİR?

Rüyada haber görmek, hane içerisinde herkesi etkileyecek büyük bir hadisenin yaşanacağına ve sıkıntılı günler geçirileceğine delalet eder. Her şeyin çok kötüye gittiği bir zamanda duyulacak güzel bir haber ile hane içerisine yeniden huzurun dolacağına, kırgınlıkların unutulacağına, aile fertlerinin birbirlerine sımsıkı sarılacağına işaret etmektedir. Rüyada haber görmek, rüya sahibinin uzun zamandır düşlediği şeye kısa süre içerisinde ulaşacağı ve bütün sıkıntılarından kurtulacağı şeklinde de yorumlanabilir.RÜYADA HABER İZLEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada haber izlediğini görmek, rüya sahibinin beklemediği bir zamanda karşısına çıkacak fırsat sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, istediği işi yapacağına bol kazançlı bir döneme gireceğine bundan sonraki hayatının hep varlık içinde geçeceğine delalet eder.

RÜYADA HABER BEKLEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada haber beklediğini görmek, rüyayı görüş şekline göre farklı manalar taşımaktadır. Rüya sahibinin bir otobüs ya da başka bir taşıtı beklediğini görmesi, meslek hayatından istenilen noktaya ulaşılacağına ve hane içerisinde huzurun her daim baki kalacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin, başka bir kişiyi beklediğini görmesi sevindirici olayların yaşanacağına ve mutluluk göz yaşı döküleceğine delalet eder. Rüya sahibinin, bir durumun nasıl sonuçlanacağını beklemesi ise zor zamanların atlatılacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA BİR HABER SPİKERİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bir haber spikerini görmek, rüya sahibinin meslek yaşantısında şanlı bir döneme gireceğine, alanında ün kazanarak tercih edilen biri olacağına, kârlı işlere girişmeye, mutluluk verici olayların yaşanmasıyla, keyifli zamanlar geçirmeye ve bol kahkahalı günlere delalet eder.

RÜYADA HABER ALAMADIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada haber alamadığını görmek, rüya sahibinin, tam anlamıyla hazır olmadan girdiği işlerde başarısız olacağına ve bu yüzden sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

65
644 Paylaşım, 65 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir