Rüyada Haber Aldığını Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


79
774 Paylaşım, 79 points

RÜYADA HABER ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada haber aldığını görmek iyi şekilde yorumlanır. Haber almak gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da beklediği bir işin sonuçlanacağına, hayali kurulan şeylere yakın zamanda ulaşmaya, Aile üyelerinden veya yakın çevreden sevindirici bir haber almaya delalet eder. Rüyada haber aldığını görmek herkesi sevindirecek büyük bir olaya, hayırla sonuçlanması beklenen bir işe yorulur. Rüyada haber almak genel olarak duymak istenilen güzel ve tatlı sözlere, ansızın gelişen büyük mutluluklara ve huzurlu bir yaşama işaret etmektedir.RÜYADA KÖTÜ BİR HABER ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada kötü bir haber alındığının görülmesi insanı üzen sıkıntıya sokan bir durumdur. Rüya sahibi için dert, tasa, sıkıntı anlamlarına gelmektedir. Kötü haber almak rüya sahibinin kısa süreli sorunlar yaşayacağına, başının belaya gireceğine ve bu durum sonucunda epeyi üzüleceğine delalet eder.

RÜYADA GÜZEL BİR HABER ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada güzel bir haber aldığını görmek olumlu ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin mutluluktan havaya uçacağı bir haber alacağına, bunun sonucunda mutluluk gözyaşları döküleceğine delalet eder. Uzun zamandır olması istenilen bir dileğe sonunda kavuşmaya, hane ve yakın çevrede anlayışlı ilişkilere, bol kahkahalı günlere işaret etmektedir.

RÜYADA BİRİNE HABER VERDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada birine haber verdiği görmek yapılmasını istediği bir işte yanlış insana güvenerek bunun sonucunda hayal kırıklığı yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin büyük vaatler verilerek kandırılmasına, büyük pişmanlıklara ve insanlara karşı güven sarsılmasına işaret etmektedir.

RÜYADA BİRİNİN ÖLÜM HABERİNİ ALMAK NEDİR?

Rüyada birinin ölüm haberini almak rüya sahibi için düzenli ve yolunda giden hayatının aniden tepetaklak olacağına, sıkıntıya düşeceğine, maddi kayıplara uğrayacağına, dostlarını kaybedeceğine, evinde huzurun azalacağına ve umutsuz günlere delalet eder.,

RÜYADA MÜJDELİ BİR HABER ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüya sahibinin müjdeli bir haber aldığını görmesi uzun zamandır olması istenilen bir isteğe yakın zamanda ulaşılacağına herkesi etkileyecek büyük bir sevincin yaşanacağına, rüya sahibinin hayatında içini huzurla kaplayacak bir durumun gelişeceğine, haneye sağlıklı bir bebeğin geleceğine işaret etmektedir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

79
774 Paylaşım, 79 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
25
Başarısız
Komik Komik
13
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
61
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir