Rüyada Gaipten Ses Duyduğunu Görmek Nedir, Ne Anlama Gelir?


77
744 Paylaşım, 77 points

RÜYADA GAİPTEN SES DUYDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada gaipten ses duyduğunu görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından çok konuşulacağına, adının asılsız dedikodular ile anılacağına, bu durumların etkisiyle sıkıntılı günler yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin sosyal çevresindeki bazı kötü niyetli arkadaşları veya akrabalarının, kıskançlıklarından dolayı ortaya atılan bu lafların etkisinin çok fazla sürmeyeceği, kimse tarafından dikkate alınmayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.RÜYADA GARİP SESLER DUYDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada garip sesler duyduğunu görmek, rüya sahibinin çok popüler biri olmasından kaynaklı olarak hakkında bilgisi olanında, olmayanında konuşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin seveninin çok olduğu gibi sevmeyeninin de çok olduğuna dikkat çekmektedir. Rüyada garip sesler duyduğunu görmek, rüya sahibinin etrafta konuşulan asılsız dedikodulara kulak asmamasına ve kendini boş yere yıpratmaması gerektiğine işaret eder.

RÜYADA BİR SES DUYDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bir ses duyduğunu görmek, hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının bir anda güzelleşeceğine, sorunların çözüleceğine, kaygıların ortadan kalkacağına, hane içinde artacak huzura, bolluk ve bereketin eksik olmayacağı bir döneme girmeye delalet eder.

RÜYADA TANIDIK BİR SES DUYDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada tanıdık bir ses duyduğunu görmek, rüya sahibinin kurmayı düşündüğü işte bir aile büyüğünden maddi destek alacağına, yakın çevresinin ve dostlarının teşvikiyle girdiği işte büyük başarılar kazanarak kendini ispatlayacağına ve iyi bir konuma geleceğine delalet eder.

RÜYADA ALÇAK SESLE KONUŞTUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada alçak sesle konuştuğunu görmek, rüya sahibinin, sade ve gösterişsiz bir hayatı tercih ederek abartıdan uzak duran, çevresine kendini gösterme gibi bir derdi olmayan, egolarını saf dışı bırakan bir kişi olduğuna işaret eder. Rüyada alçak sesle konuştuğunu gören kişinin maddiyat ve etiket ile ilgilenmeyen ufak sevinçler ile mutlu olmayı bilen ve çevresindeki herkesi mutlu etmeye çalışan nadide biri olduğuna rivayet edilir.

RÜYADA YÜKSEK SESLE KONUŞTUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada yüksek sesle konuştuğunu görmek, rüya sahibinin zor bir dönemden geçeceğine, huzurunun kaçacağına, çevresindeki herkese karşı aşırı alıngan olacağına, bir kaşık suda fırtınalar koparacağına delalet eder. Yüksek sesle konuştuğunu görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu bu kötü durumdan ailesi ve yakın dostları sayesinde kurtulacağına, eski neşeli ve huzurlu günlerine yeniden kavuşacağına işaret eder.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
744 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir