Rüyada Fabrika Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


68
664 Paylaşım, 68 points

 

RÜYADA FABRİKA GÖRMEK NEDİR?

Rüyada fabrika görmek sosyal bir ortamı ve beraberliği simgelemektedir. Fabrika, il ve ilçelerde ikamet eden insan topluluklarına, çoğunluğa işaret eder. Rüyada fabrika görmek, rüya sahibinin direk kendisi ile alakalı olan durumları yansıtır. Rüyayı gören kişinin meslek hayatıyla ilgili olumlu gelişmelere, gelir getiren işlere girişeceğine, beklemediği bir zamanda eline geçecek yüklü bir miktarda paraya delalet eder.Rüyada fabrika görmek bazen de insanın vücut sistemi olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin fabrikada düzenli bir şekilde çalışması sağlığının günden güne iyiye gideceği şeklinde yorumlanmaktadır. Fabrikada müdür olarak çalıştığını görmek ise, ev ahalisinin sağlığı ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Bir kişinin fabrikada bekçi olarak çalıştığını görmesi ev halkının, ihtiyaçlarını karşılamak için canla başla çalışıldığının bir göstergesidir. Rüyasında fabrikadan çıkarak dışarı doğru yürüdüğünü gören kişinin hanesine bir misafir geleceği şeklinde yorumlanır. Fabrikanın çatısını gören kişi için yeni iş imkanlarının oluşacağına, Rüya sahibi bir bayan ise, kısa süre içerisinde mutlu bir haber alınacağına, Rüya sahibi ileri yaşlarda ise uzun zamandır yolunu gözlediği bir yakınına kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

RÜYADA FABRİKA SAHİBİ OLDUĞUNU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada Fabrika sahibini olduğunu gören kişi için bu rüya mevki ve makam sahibi olunacağına işaret eder. Fabrika bir güvence, sermaye olarak yorumlanır. Fabrika sahibi olduğunu gören kişi meslek hayatında hızlı bir yükseliş sağlayacağına, yeni atılımlar yapabilmek için yeterli tecrübelere eriştiğine delalet eder. Rüya sahibinin bereketli bir döneme gireceği, karlı işler yapacağı, rızkının genişleyeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

RÜYADA FABRİKADA ÇALIŞTIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada fabrikada çalıştığını görmek genel anlamıyla iyi ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin kendini fabrikada çalışırken görmesi kendi çabasıyla ve emekleri iş hayatında yüksek mevkilere geleceğine, şansının açık olacağına, yeni fırsatlar ile karşı karşıya gelineceğine delalet eder. Olumsuz anlamıyla rüyada fabrikada çalıştığını gören kişi, bir aile dostunun önerisi ile girişeceği bir işten beklediği sonucu alamayacağına, rüya sahibinin bayan olması, hediyelik bir kıyafet alacağına işaret etmektedir.

RÜYADA ÇALIŞTIĞI FABRİKANIN MÜDÜRÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada çalıştığı fabrikanın müdürünü görmek, her işe müdahale eden, dominant bir kişi ile laf dalaşına girileceğine ve bununla ilgili sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi her şeyin doğrusunu kendisinin bildiğini düşünen, kimseye saygı göstermeyen bir kişi yüzünden sözlü tartışmaya gireceğine ve bu olayın sonucunda o insanı tamamen hayatından çıkaracağına işaret etmektedir.

RÜYADA FABRİKANIN ÇATISINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada Fabrika çatısı görmek, hane ve aile hayatı şeklinde yorumlanır. Rüyada fabrika çatısı gören kişinin evlilik hayatı boyuncu huzurun hakim olacağı bir hayat süreceğine, eşi tarafından hakkettiği sevgi ve saygıyı göreceğine delalet eder.

RÜYADA FABRİKANIN YANDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada fabrikanın yandığını gören kimsenin hane içerisindeki bazı konularda sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi çıkan yangından zarar görmeden kurtulursa, bu sorunların üstesinden kolaylıkla gelineceğine işaret etmektedir. Fakat yangın sonucu ölüm veya kalıcı bir hasar olduğu görülürse, sorunların uzun bir süre hakim olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

68
664 Paylaşım, 68 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir