Rüyada Eli Bıçaklı Adam Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


80
784 Paylaşım, 80 points

RÜYADA ELİ BIÇAKLI ADAM GÖRMEK NEDİR?

Rüyada eli bıçaklı adam görmek, rüya sahibinin çevresinde huzurunu kaçıran, aklını bulandıran, samimi olmayan kişilerin varlığına işaret etmektedir. İmalı laflar ederek ortamda gergin bir hava yaratan, burnu havada, herkese içten içe kıskançlık besleyerek kin duyan kötü kalpli bir kişiyle, kısa sürede yaşanacak büyük bir hadiseye ve bunun sonucunda aradaki bağın bir bıçak gibi kesileceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatının kötüye gideceği, yaptığı işlerden hayır görmeyeceği, ortaklıkların bozulacağı, hayatına tam anlamıyla bir düzensizliğin hakim olacağı, kazancının azalacağı şeklinde de yorumlanabilir. Rüya sahibinin ağzının tadının bozulacağı bu günlerde, hayatına giren herkese şüphe ile yaklaşmasına ve kolay kolay güvenmemesine ve kendi ile ilgili çok özel şeyleri paylaştığı takdirde ileride bununla ilgili hayal kırıklıkları yaşayacağına işaret eder.RÜYADA BIÇAKLANDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçaklandığını görmek, rüyayı görüş şekline göre farklı anlamlar taşımaktadır. Rüyada yabancı biri tarafından bıçaklandığını görmek, rüya sahibinin hayatında bazı sorunların oluşacağına ve bir süre bunlarla meşgul olunacağına işaret eder. Fakat bu sorunlar can sıkıcı gibi gözükse de ileriki zamanlarda yaşanacak daha büyük sıkıntıların engelleyicisi durumundadır. Rüyada tanıdığı biri tarafından bıçaklandığını görmek ise, rüya sahibinin çok güvendiği, sırlarını paylaştığı, hayatının merkezine koyduğu biri tarafından çok ağır bir darbe almasına ve uzunca bir süre bunun etkisinde yaşamaya delalet eder.

RÜYADA BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bıçaklanarak öldüğünü görmek, rüya sahibinin hayatının tepe taklak olmasına, yuvasının dağılmasına, işini kaybetmesine, tüm mal varlığının tükenmesine ve sefil bir duruma düşmesine delalet eder. Rüya sahibinin, tüm bu kötü olaylardan sonra dibe vuracağını düşünürken, hayata sıfırdan başlamasına, tüm zorluklara göğüs gererek başarı merdivenini teker teker çıkmasına ve uzun uğraşlar sonucunda eski durumundan çok daha iyi noktalara gelecek bir seviyeye ulaşmasına işaret eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

80
784 Paylaşım, 80 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
97
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir