Rüyada Elektriğin Kesildiğini Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


85
834 Paylaşım, 85 points

RÜYADA ELEKTRİĞİN KESİLDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada elektriğin kesildiğini görmek hedeflediği bir işte ilerlerken işlerin sekteye uğrayacağına ve bazı zorlukların yaşanacağına delalet eder. Mesleki hayatta bazı hedefleri olan bir kişinin durağan bir dönem atlatacağına işlerinde beklediği çıkışı alamayacağına işaret etmektedir. Elektrik bir gücün kaynağı olarak sembolize edilmektedir. Bireyin yaşamında oluşabilecek önemli fırsatlara, verdiği emekler sonucu alacağı mükafata ve arzuladığı şeylere ulaşması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bulunduğu konumda aniden elektriğin gitmesi ve ortamın karanlığa bürünmesi yaşanılan zorlukların ve problemlerin bir süre daha devam edeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin rüyasında kendi evinin elektriğinin kesildiğini görmesi ise hane içerisindeki birtakım huzursuz olaylara, anlaşmazlıklara delalet eder. Rüya sahibinin iş yerinde elektriğin gitmesi ise iş hayatındaki aksilik ve zorluklara, hedeflediği amaca ulaşamama şeklinde yorumlanır. Rüyada elektriklerin kesilmesi kişiyi duygusal anlamda üzen olayların yaşanacağına ve bir çöküntü yaşanacağına delalet eder. Rüyada elektriğin kesilip bir süre sonra aniden geri gelmesi ise beklenmedik bir zamanda sevindirici bir haber geleceğine ya da yepyeni bir fırsatla karşılaşılacağına işaret eder. Rüyada elektriğin kesilmesiyle karanlıklar içerisinde kalmak ise, maddi kayıplar yaşanacağına ve kişinin ruhsal anlamda sıkıntılar çekeceğine dertlerin bir müddet daha kara bulut gibi etrafta dolanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.RÜYADA KARANLIKTA KALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada karanlıkta kaldığını görmek değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Karanlıkta kalmak çaresiz ve umutsuzluk gibi düşünülse de bazı durumlarda bireyin yaşayacağı büyük mutlulukların habercisi niteliğindedir. Rüyada karanlıkta kalınması bazı durumlarda ise yaşanacak bazı olumsuz olayların ve huzursuzlukların habercisi konumundadır. Karanlığa mahruz kalmak iş hayatındaki başarısızlıklar şeklinde yorumlanır. Karanlığın aydınlığa dönüşmesi ise her türlü sorundan sıyrılarak sevince erişmeyi delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

85
834 Paylaşım, 85 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir