Rüyada Ekmek Almak Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


64
624 Paylaşım, 64 points

RÜYADA EKMEK ALMAK NEDİR?

Rüyada ekmek almak, rüya sahibinin meslek hayatında yaptığı girişimlerin, belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra kârlı kazanç olarak geri dönmesine, alanında tercih edilen bir iş adamı olmaya, kaliteli işler başarmaya delalet eder. Rüya sahibinin elini attığı her işte sergilediği üstün performans nedeniyle yüksek mevkilere geleceğine, maddi açıdan rahata ereceğine, mal ve mülk sahibi olacağına işaret eder. Hanesinde bereketin artacağı, huzur ve mutluluğun daim olacağı şeklinde de yorumlanabilir.RÜYADA EKMEK SATIN ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ekmek satın aldığını görmek, rüya sahibinin meslek alanında kendini geliştirerek iyi bir konuma geleceğine, başarısının sürekli artış göstereceği şanslı bir döneme girileceğine, bunun mükafatı olarak lüks ve konforlu bir hayat süreceğine ve her istediğini elde edecek bir maddi güce sahip olacağına delalet eder.

RÜYADA FIRINDAN EKMEK ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada fırından ekmek aldığını görmek, rüya sahibinin öncesinde sadece hayalini kurduğu her şeye bir anda sahip olacağına, imkanlarının genişleyeceğine, zengin bir hayat süreceğine ve zamanında kendi için yapamadığı birçok şeyi ailesi için yapacağına, çocuklarına her anlamda destek olacağına, tüm mal varlığını onların geleceğini garanti altına almak için bir araç olarak kullanacağına delalet eder.

RÜYADA BAKKALDAN EKMEK ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada bakkaldan ekmek aldığını görmek, rüya sahibinin meslek hayatında başarıları ile tanınan, ün salmış bir iş adamı olacağı şeklinde yorumlanır. Çok kısmetli bir döneme girecek kişinin hayatı boyunca güzel fırsatlar ile karşılaşacağına, varlık içinde bir hayat sürerek, sıkıntılardan uzaklaşacağına delalet eder.

RÜYADA BİRİNDEN EKMEK ALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada birinden ekmek aldığını görmek, rüya sahibinin imkansızlıklardan dolayı çektiği maddi sıkıntıların hayatı zorlaştıracak bir noktaya gelmesi şeklinde yorumlanır. Kişinin bir aile büyüğünden alacağı yardımla yeniden toparlanacağına, ocağını tüttürecek bir gelir elde edeceğine, hane içinde yeniden bolluk ve bereketin oluşacağına delalet eder.

RÜYADA EKMEK ÇALDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ekmek çaldığını görmek, Kişinin meslek hayatında rakipleri ile çok çekişmeli bir döneme gireceğine ve alınan yanlış kararlar yüzünden zarar edileceğine delalet eder. Rüya sahibinin aynı zamanda hane içerisinde de huzurunun kalmayacağına, sorunların üst üste geleceğine, tartışmaların çoğalacağına işaret eder.

RÜYADA EKMEK YEDİĞİNİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada ekmek yediğini görmek, rüya sahibinin azimli ve girişken yapısı sayesinde iş hayatında güzel işlere imza atarak, büyük kazanç sağlayacağına, zengin olmaya ve rahat bir yaşam sürmeye delalet eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

64
624 Paylaşım, 64 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir