Rüyada Damdan Düşmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


69
664 Paylaşım, 69 points

Rüyada en sık görülen şeylerden birisi de kişinin boşluğa düşmesidir. Birçok kişi yüksek bir yerden ya da damdan düştüğünü görmektedir. Rüyada damdan düşmek, ferahlık olarak yorumlanmaktadır. Bu yazımızda rüyada damdan boşluğa düşmenin tabiri nedir, nasıl yorumlanır ve anlamını ayrıntılı olarak açıklayacağız.

Rüyada Damdan Boşluğa Düşmek Nedir?

Rüyada damdan boşluğa düştüğünü görmek, ferah bir hayat olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi, sıkıntı ve üzüntüsünden kurtulacaktır. Kişinin özellikle maddi sıkıntılarının sona ereceği ve borçlarından kurtulacağı söylenmektedir.Rüyada Balkondan Düştüğünü Görmek Nedir?

 Rüyada balkondan düştüğünü görmek, kişinin maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yüzüstü Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada yüzüstü düştüğünü görmek, kişinin dini ibadetlerini yerine getireceği ve inancının yükseleceği şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Yürürken Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada yürürken düştüğünü görmek, kişinin kazancının artacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin zenginleşeceği rivayet edilir.

Rüyada Gökyüzünden Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada gökyüzünden düştüğünü görmek, kişinin hayırlı bir evlat olacağına ve ailesinin duasını her zaman alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin iş hayatında da başarılı olacağı rivayet edilir.

Rüyada Denize Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada denize düştüğünü görmek, kişinin yaşadığı sorun ve sıkıntılarının biteceği ve maddi durumunun yükseleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Duvardan Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada duvardan düştüğünü görmek, kişinin hedeflediği ve yapmak istediği her şeye sahip olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Çatıdan Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada çatıdan düştüğünü görmek, kişinin mal kaybı yaşayacağı ve zarara gireceği şeklinde yorumlanır. Bununla birlikte bu rüyadan kişinin yakınlarının maddi ya da manevi zarara gireceği yorumu da çıkartılabilir.

Rüyada Suya Düştüğünü Görmek Nedir?

 Rüyada suya düştüğünü görmek, kişinin hayalini kurduğu en yüksek makama çıkacağı ve bunun için bir kişiden büyük bir destek alacağı anlamı çıkartılabilir.

Rüyada Kayıp Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada kayıp düştüğünü görmek, kişinin iş hayatında yeni bir sayfa açılacağı ve kazancını iki katına çıkartarak çalışmaya devam edeceği şeklinde yorumlanabilir. Bunun yanı sıra bu rüya, gören kişinin dostlarıyla yaşadığı tartışmaların tatlıya bağlanacağı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Göle Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada göle düştüğünü görmek, kişinin miras yüzünden kavga edeceği ve aile büyüklerinin mahkemeye gitmeden bu sorunu çözeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Uçurumdan Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada uçurumdan düştüğünü görmek, kişinin ve ailesinin yaşayacağı sorunlara ve sıkıntılara yorulmaktadır.

Rüyada Attan Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada attan düştüğünü görmek, kişinin hayırlı ve güzel bir işe gireceği ancak bu işile ilgili olarak rakiplerinin kendisine oyun oynamaya çalışacağı ve bu nedenle büyük sorunlar yaşayacağı şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Çukura Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada çukura düştüğünü görmek, kişinin yıllarca emek harcayarak geldiği makamdan haksız şekilde uzaklaştırılması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuyuya Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada kuyuya düştüğünü görmek, kişinin büyük bir hevesle bir işe girmesi ancak bu iş nedeniyle büyük sorunlar yaşaması ve ailesiyle tartışmaya başlayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Binadan Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada binadan düştüğünü görmek, kişinin büyük emeklerle ortaya koyduğu için bir hata yüzünden zarar görmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Asansörden Düştüğünü Görmek Nedir?

Rüyada asansörden düştüğünü görmek, kişinin işsizlikle ilgili büyük bir sıkıntı yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

69
664 Paylaşım, 69 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
51
Şaşkın
Başarısız Başarısız
14
Başarısız
Komik Komik
122
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
84
lol
Aşk Aşk
72
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
49
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Hatice

37 Yaşında Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi birikimimi negatif.net kullanıcılarına sunmaktan grur duyuyorum!

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir