Rüyada Dağ Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


65
634 Paylaşım, 65 points

RÜYADA DAĞ GÖRMEK NEDİR?

Rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyada dağ görmek; şana, şöhrete, mevki ve makama delalet eder. Dağ oldukça heybetli ve yüksek görüntüsüyle hayranlık uyandırır. Dağ rüyada genel olarak ülke, devlet olarak düşünülmektedir. Rüyasında kendini dağın üzerinde gören kişinin bütün arzu ve isteklerine kavuşacağına, hayatının ve tüm geleceğinin aydınlıklar içinde geçeceğine işaret etmektedir. Rüya sahibi çevresindekiler tarafından takdir edilir ve kişiler üzerinde güçlü bir otorite kurar. Rüyayı gören kişi bir dağın zirvesinde dinin gereklerini yerine getiriyor ise devlet dairesinde üst mevkilerde görevlendirileceğine, yetki sahibi olunacağına delalet eder. Rüyasında dağın zirvesinde elini açarak yaratana şükreden kimse ömrünün sonuna kadar doğrudan şaşmayarak temiz bir hayat sürecek demektir. Rüya sahibi dağın üzerinden aşağı doğru indiğini görürse maddi açıdan kayıplara uğrayarak sıkıntıya düşer. Rüyada bir dağa yokuş bir yoldan zorlukla çıktığını gören kişinin ise yaşanılan bir olay sonrasında vicdanen rahatsızlık duyacağına işaret etmektedir.RÜYADA DAĞA TIRMANDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada dağa tırmandığını gören kişinin alın teriyle kazanacağı helal kazanca, emek sarf ederek ulaştığı mala, haramdan uzak bir ömre delalet eder. Rüya sahibinin uğraşlarının ve sarf ettiği emeklerin karışlığında mükafatlandırılacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

RÜYADA DAĞ YOLU GÖRMEK NEDİR?

Rüyada dağ yolu görmek olumlu anlam taşımaz. Dağ yolu gören kişinin memleketinden ayrı düşmek zorunda kalacağına delalet eder. Dağ yolu görmek, sıkıntı, huzursuzluk, gözyaşı anlamlarına da gelmektedir.

RÜYADA DAĞIN ÜZERİNDE TAŞ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada dağın üzerinde taş görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. İnsanlar arasındaki anlaşmazlıklara ve bir türlü uzlaşamamaya işaret etmektedir. Taş aynı zamanda rüya sahibinin içinde biriktirdiği sıkıntının dışa vurumdur.

RÜYADA DAĞ YOLUNDA YÜRÜDÜĞÜNÜ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada dağ yolunda yürüyen kişinin dünyanın ona sunduğu nimetlerden hakkı olana ulaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin harama bulaşmadan helal kazançla ömrünü sürdüreceğine işaret etmektedir.

RÜYADA DAĞDA KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada dağda kar yağdığını görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Bolluk ve bereketin artacağına, hoşluk ve güzelliklerin hakim olacağı bir ömür sürüleceğine, sağlık sorunlarında azalma yaşanacağına, aile ilişkilerinde birlik sağlanacağına delalet eder.

RÜYADA DAĞDAN YUVARLANDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada dağdan yuvarlandığını görmek rüyayı gören kişi için hayırlı yorumlanmaz. Rüya sahibinin verdiği yanlış kararlar neticesinde kayıplar yaşayacağına delalet eder.

RÜYADA DAĞIN YANDIĞINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada dağın yandığını görmek hiç hayırlı bir rüya olarak yorumlanmamaktadır. Herkesin tanıdığı ve sevdiği birinin vefat edeceği veya ülke yöneticisinin başına kötü bir olay geleceği şeklinde yorumlanır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

65
634 Paylaşım, 65 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir