Rüyada Dabbe Görmek Tabiri Nedir, Ne Anlama Gelir?


66
644 Paylaşım, 66 points

RÜYADA DABBE GÖRMEK NEDİR?

Rüyada dabbe görmek, kötü bir rüya gibi düşünülse de, olumlu anlamlar taşımaktadır. Rüya sahibinin, içini karartan tüm dertlerinden arınacağına, hayatının güzelleşeceğine, sıkıntılarının azalacağına, sağlıkla ilgili problemlerin son bulacağına, aile bütçesini sarsan ödemelerin biteceğine delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin düzeleceğine, kazancının artacağına, kötü niyetli kişilerin fesatlıklarını ortaya çıkararak zafer kazanacağına, çevredeki fakir fukaraya yardım eli uzatacağına ve Allah katında bunun mükafatını alacağına işaret etmektedir. Dabbe görmek, rüya sahibinin şans kapısının sonuna kadar aralanması, mutluluk ve huzurun hanesinden eksik olmaması şeklinde de yorumlanabilir.RÜYADA DABBETÜLARZ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada dabbetülarz görmek, dinine bütünüyle bağlı, hak ve hukuk kavramlarından haberdar olan, kimsenin hakkına girmeyen, herkese iyilik ile yaklaşan kişiye delalet eder. Rüyada dabbetülarz görmek, rüya sahibinin, hayatının hoşluk içinde geçeceğine, ağzının tadının hiç bozulmayacağına, huzurunun daim olacağına işaret etmektedir.

RÜYADA DABBE YAZISINI GÖRMEK NEDİR?

Rüyada dabbe yazısını görmek, rüya sahibinin hem hayretler içinde kalacağı hem de çok sevineceği bir olay yaşayacağına işaret etmektedir. Bu olaydan sonra kişinin hayatının büyük bir hızla değişeceğine, her istediğini elde edecek bir konuma geleceğine, saygınlığının artacağına, güçlü ve otorite sahibi bir insan olacağına delalet eder. Rüya sahibinin dini vecibelerini de yerine getirmeyi ihmal etmediği takdirde, ömrü boyunca hayatına hep güzel fırsatların çıkacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

RÜYADA HAYALET GÖRMEK NEDİR?

Rüyada hayalet görmek rüya sahibinin, bu tarz varlıklar ile ilgili çok fazla araştırma yaparak aklını bulandırdığına, ürkek biri haline geldiğine ve hayatın amacından uzaklaşarak, yanlış yollara saptığına işaret etmektedir. Rüyada hayalet görmek bazen de, kişinin fazlasıyla ilgisini çeken bir konuyla ilgili yaşayacağı hayal kırıklığına, işiteceği kötü sözlere delalet eder.

RÜYADA PERİ GÖRMEK NEDİR?

Rüyada peri görmek, rüya sahibinin karşına çıkacak yeni iş imkanlarına, yüzünde tebessümler açtıracak hayırlı haberlere, hayattan umudu kestiğini düşündüğü anda güzel bir mucize ile karşılaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin olmasını istediği tüm dileklerine kısa sürede ulaşacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

RÜYADA CİN GÖRMEK NEDİR?

Rüyada cin görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibine zararı dokunacak, ayağını kaydıracak insan görünümlü bir şeytana delalet eder. Bu kişinin araya sürekli fitne ve fesatlık sokarak hane içine zarar vereceği, huzursuzluk yaratacağı şeklinde yorumlanır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

66
644 Paylaşım, 66 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir